Strona główna 0_Slider Spektakl komediowy „Wąsik” na deskach świdnickiego teatru

Spektakl komediowy „Wąsik” na deskach świdnickiego teatru [KONKURS]

0

Czy niewinny wąsik może być sprawcą sporego zamieszania? Przezabawne perypetie bohaterów komedii „Wąsik” już wkrótce będzie można zobaczyć na deskach świdnickiego teatru. Spektakl w doborowej obsadzie odbędzie w Dzień Mamy – 26 maja. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia na to przedstawienie.

Młody, ciamajdowaty (jak o nim mówią znajomi), bezrobotny młody mężczyzna przygotowuje się na pierwszą wizytę przyszłego teścia, ortodoksyjnego żyda. Przygotowania idą zgodnie z planem do momentu awarii maszynki do golenia, wskutek czego pod nosem naszego bohatera zostaje malutki jednak rzucający się w oczy wąsik, Wąsik, który wszystkim kojarzy się z pewnym „dyktatorem”,i który tego wieczoru trochę narozrabia. Co dziwne, każdy z bohaterów inaczej reaguje na widok wąsika. Jak zareaguje przyszły tatuś, jak narzeczona, a jak dozorca  bloku? No i jak to wszystko się skończy? Wszystko wyjaśni się na scenie! – zapowiada spektakl organizator.

Dobra zabawa i śmiech do łez gwarantują:

Marta Wierzbicka / Milena Staszuk
Mirosław Baka / Radek Pazura
Jan Jankowski / Jarosław Boberek
Rafał Cieszyński / Maurycy Popiel
Michał Koterski

Reżyseria: Jan Jankowski
Asystent reżysera: Rafał Grzegorzewski
Scenografia i tłumaczenie: Witold Stefaniak
Kostiumy: Katarzyna Kwiecień

Spektakl „Wąsik”  odbędzie się 26 maja o godz. 18.00 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodku Kultury. Bilety do nabycia na stronie – https://bilety.sok.com.pl/

Wygraj zaproszenie na spektakl w Świdnicy!
Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na spektakl „Wąsik”  w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „Spektakl” na adres [email protected] do 24 maja do godz. 7.00. W wiadomości należy napisać – Dlaczego chcieliby Państwo wybrać się na to przedstawienie? E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/materiały organizatora/

Poprzedni artykułŚwietne wieści z Jarocina. Nasze orliki drugie podczas ogólnopolskiego turnieju [FOTO]
Następny artykułNajnowsze dane o zakażeniach w kraju, województwie i powiecie świdnickim