Strona główna 0_Slider Rozpoczynamy wyjazdowe starcie z MKP Wołów

Rozpoczynamy wyjazdowe starcie z MKP Wołów [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica po ostatniej porażce z Moto-Jelczem Oława, pragną wrócić na zwycięską ścieżkę. Dziś biało-zieloni mierzą się na wyjeździe z MKP Wołów. Spotkanie rozpoczyna się o 15.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Zagramy w składzie: Kot, Paszkowski, Sowa, Kasprzak, Kozachenko, Szuba, Białasik, Trzyna, Tragarz, Dubas, Myrta.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

2′ – długa piłka w wykonaniu wołowian, futbolówkę wyłapuje Kot, ale trzeba być czujnym.

5′ – początek spotkania przypomina starcie z AKS-em Strzegom. Dzisiejsi rywale głęboko cofnięci na własnej połowie boiska. Skupiają się na defensywie i liczą na wyprowadzenie kontry długim zagraniem.

6′ – Kozachenko uderza z dystansu – piłka przelatuje nad poprzeczką.

9′ – bardzo mocne uderzenie Dubasa – piłka po nodze przeciwnika trafia w boczną siatkę!

11′ – znakomity przechwyt biało-zielonych, Trzyna mógł chyba strzelać z wnętrza pola karnego, ale zdecydował się na odegranie do Szuby i do akcji wkroczyli obrońcy MKP.

12′ – odpowiedź przeciwników – strzał z prawej strony naszego pola karnego bardzo niedokładny.

14′ – Sowa – żółta kartka.

15′ – groźnie w naszym polu karnym, dobrze interweniuje Kot.

20′ – coraz bardziej naciskają świdniczanie – oby wkrótce były efekty.

22′ – Szuba dorzuca piłkę na głowę Myrty – jest gol i prowadzenie IgnerHome Polonii-Stali Świdnica 1:0!!!

25′ – przerwa w grze, ucierpiał jeden z zawodników MKP. Potrzebna jest pomoc medyczna.

29′ – ależ gol świdniczan, wychodzimy z kontrą – Paszkowski widząc wysuniętego bramkarza rywali strzela z ponad połowy boiska (to było około 60 metrów)!!! Prowadzimy już 2:0!!!

34′ – lewą stroną boiska przedziera się Tragarz, dogrywa w pole karne, ale tam nie jesteśmy w stanie skierować futbolówki do sieci.

35′ – na wysokości 16. metra zablokowany zostaje Dubas.

37′ – Dubas – żółta kartka za przerwanie kontry przeciwników.

41′ – Wołowianie mają olbrzymie problemy, wciąż na murawie trwa dominacja świdniczan. Na nieszczęście dla gospodarzy pachnie kolejnymi golami dla gości.

42′ – Szuba dośrodkowuje z rzutu rożnego – piłka trafia w słupek.

43′ – piłka w polu karnym trafia do Szuby, ten na spokojnie ją przyjmuje i pokonuje golkipera miejscowych. Jest już 3:0!!!

45′ – koniec pierwszej części gry – prowadzimy 3:0!

46′-rozpoczynamy drugą połowę.

47′ – Tragarz dogrywa do Dubasa – ten pokonuje bramkarza i jest 4:0!!!

48′ – blisko kolejnego gola dla świdniczan – niebezpiecznie po akcji Tragarza.

51′ – Michta zastępuje Trzynę.

54′ – Białas zmienia Kasprzaka.

58′ – poderwali się nieco przeciwnicy – jeden ze strzałów broni Kot, drugi jest niecelny.

61′ – dobrze z lewej strony boiska atakował Michta, zdecydował się na dogranie do Białasika, lecz ten powstrzymany niestety przez obrońców.

62′ – Kusio wchodzi na boisko za Białasika.

65′ – Tragarz trafia w boczną siatkę.

66′ – Migas pojawia się na murawie za Tragarza.

67′ – piąta zmiana w szeregach IgnerHome Polonii-Stali Świdnica i kolejny młody zawodnik. Wiktor Dyś zmienia Roberta Myrtę.

69′ – Paszkowski dogrywa do Dysia, ten niestety nieczysto trafił w piłkę. Było blisko debiutanckiego gola w pierwszej drużynie biało-zielonych.

72′ – w pole karne wpada Migas, niestety nasz piłkarz przegrywa starcie z bramkarzem MKP!

73′ – rzut wolny dla gości, zamieszanie w polu karnym, brakuje nieco szczęścia, by po raz kolejny umieścić piłkę w siatce.

78′ – na boisku melduje się Staroń, zastępując Dubasa.

82′ – świdniczanie cały czas mają chrapkę na kolejne trafienia. Na boisku prezentuje się teraz bardzo młody skład IgnerHome Polonii-Stali Świdnica – trzech juniorów i jeden junior młodszy.

87′ – znakomita szansa rywali na zmniejszenie strat – Kot broni sytuację sam na sam!

90′ – piłka trafia w polu karnym do Wróbla – ten strzela honorowego gola dla gospodarzy. Prowadzimy 4:1!!!

koniec spotkania – wygrywamy 4:1!

Poprzedni artykułGaleria Świdnicka świętuje jubileusz i zaprasza do zabawy z Minionkami [FOTO]