20 marca w Strzegomiu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pilot, jak zawsze, wykazał się kunsztem i posadził maszynę na placu przy ulicy Paderewskiego. Medycy zostali wezwani do mężczyzny z problemami kardiologicznymi.

Około godziny 10.30 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie dotyczące konieczności udzielenia pomocy medycznej mężczyźnie, który zgłosił się do przychodni zdrowia w Strzegomiu. – Mężczyzna z problemami kardiologicznymi został zabrany przez załogę do szpitala w Wałbrzychu – informuje Justyna Sochacka, rzecznik prasowy LPR.
Miejsce lądowania śmigłowca zabezpieczał jeden zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej ze Strzegomia.
/Źródło informacji Radio Sudety/

![Dachowanie pod Strzegomiem. Kierowca oddalił się z miejsca wypadku [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DW382-dachowanie-2026.06.09-6-238x178.jpeg)


![Dachowanie pod Strzegomiem. Kierowca oddalił się z miejsca wypadku [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DW382-dachowanie-2026.06.09-6-100x75.jpeg)




