Strona główna 0_Slider Galeria Świdnicka świętuje jubileusz i zaprasza do zabawy z Minionkami

Galeria Świdnicka świętuje jubileusz i zaprasza do zabawy z Minionkami [FOTO]

0

W tym roku Galeria Świdnicka obchodzi jubileusz 10-lecia i z tej okazji zaprasza na najbardziej zwariowaną imprezę roku. Na dzieci czeka moc atrakcji w towarzystwie Minionków. Zabawa potrwa dziś, 7 maja, do Godziny 19.00.

Spotkanie z Minionkami w Galerii Świdnickiej to część ogólnopolskiej trasy, pełnej atrakcji i zabaw z ulubionymi bohaterami.  Wszystko za sprawą premiery najbardziej oczekiwanej komedii animowanej roku – „Minionki. Wejście Gru”, która w kinach pojawi się już 1 lipca.

–  Gwarantujemy fantastyczną atmosferę, możliwość wygrania wielu atrakcyjnych nagród, a przede wszystkim pozytywnie zakręcone atrakcje – informuje Galeria Świdnicka.

W programie wydarzenia:

 • Spotkanie nie z jednym, nie z dwoma, a nawet nie z trzema, ale aż z czterema Minionkami! – trójką znanych z pierwszej części Minionków: Bobem, Kevinem i Stuartem oraz zupełnie nowym Minionkiem – Otto.
 • Bananowe monety, które wręczamy przy każdej atrakcji, a także za dowolne Minionkowe przebranie. Monety można wymienić na gadżety, pamiątki i bilety do kina!
 • Występy na Minionkowej Scenie:
  –  Minion Boogie – nauka tańca Boogie z Minionkami w stylu lat 60 i 70 -tych,
  –  Kung Fu Minions – Minionkowa szkółka Kung Fu,
  –  Rodzinny Minionkowy Quiz,
  –  Interaktywna zabawa „Wskaż różnice”.
 • Emocjonujące gry zręcznościowe: Minionkowe Piłkarzyki, Cymbergaj i Magnetyczny Labirynt.
 • Duża wersja gry „Znajdź 5 par” i wielkie podłogowe Minionkowe Puzzle.
 • Otto Shop (Sklep Otta), w którym można nabyć specjalny Minionkowy Kamień Otta i własnoręcznie go ucharakteryzować. Obok znajdzie się też wesoła Minionkowa Fotobudka.
 • Odjechany Minionkowy Happy Van – zabytkowy VW T2 (tzw „Ogórek) z wielkimi bananami na dachu, jako doskonała atrakcja do zrobienia sobie niepowtarzalnego zdjęcia.

 – Zapraszamy wszystkich, a szczególnie rodziny z dziećmi do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu! Nie zapomnijcie o przebraniu i do zobaczenia w Galerii Świdnickiej! Wstęp wolny! – zachęca Galeria Świdnica.

fot. Dariusz Nowaczyński

Poprzedni artykułLiczba potwierdzonych zakażeń SARS-CoV-2 w Polsce przekroczyła 6 milionów
Następny artykułRozpoczynamy wyjazdowe starcie z MKP Wołów [RELACJA LIVE]