Strona główna 0_Slider Rozpoczynamy w Nowej Rudzie walkę o kolejne punkty

Rozpoczynamy w Nowej Rudzie walkę o kolejne punkty [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica mierzą się na wyjeździe z Piastem Nowa Ruda. Start spotkania zaplanowano na 17.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład gości: Kot, Trzyna, Białas, Kasprzak, Kozachenko, Stachurski, Sowa, Szuba, Myrta, Michta, Dubas.

Za moment rozpoczynamy spotkanie w ramach 28. kolejki grupy wschodniej Koleje Dolnośląskie IV ligi.

1′ – start meczu.

3′ – spokojne tempo pojedynku, na razie bez większego zagrożenia dla obu stron.

4′ – dość ryzykowanie wychodzi bramkarz Piasta, co ważne dla gospodarzy skutecznie.

5′ – groźna odpowiedź Piasta, dość nerwowo w naszej szesnastce, lecz skończyło się tylko na zagrożeniu.

7′ – dorzucamy piłkę z rzutu wolnego, rywale uruchamiają kontrę, ale kończy się bez większych kłopotów dla świdnickiej defensywy.

11′ – rzut rożny dla Piasta – skutecznie piąstkuje świdnicki bramkarz.

13′ – mocno zagrywamy piłkę w pole karne, z kłopotami interweniuje Jaroszewski.

15′ – pierwszy kwadrans gry za nami – mocna walka na boisku, nikt nie odkłada nogi.

19′ – dobra akcja Piasta, uderzenie z wnętrza pola karnego – broni Kot.

21′ – miejscowi coraz groźniejsi – kolejne uderzenie i znów dobrze broni Kot.

23′ – blisko trafienia dla biało-zielonych, Kozachenko dostrzegł wysuniętego bramkarza i mocnym uderzeniem próbował go zaskoczyć. Piłka minęła jednak światło bramki.

27′ – dorzucają piłkę w pole karne przeciwnicy – pewnie spisujemy się w defensywie.

29′ – oko w oko z Jaroszewskim znajduje się Dubas – uderzenie z ostrego kąta broni bramkarz noworudzian.

33′ – bardzo groźnie uderzenie z około 20 metrów gracza Piasta – czujny Bartek Kot!

36 – dobre dorzucenie piłki z lewej flanki – akcję w szeregach Piasta zamyka Makarenko – jest 1:0 dla gospodarzy!!!

41′ – Szuba wrzuca piłkę w pole karne, bardzo dobrze główkuje Myrta, ale jeszcze lepszy bramkarz Piasta.

45′ – koniec pierwszej połowy – Piast prowadzi 1:0.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę.

47 – z piłką rusza Poświstajło, decyduje się na uderzenie z dystansu, ale bardzo niedokładne.

49′ – kolejna akcja Piasta – rozegranie niedokładne i kończy sie na niebezpieczeństwie.

51′ – znakomita uderzenie Szuby z rzutu wolnego – piłka obija jedynie poprzeczkę noworudzkiej bramki!

51′ – Migas zmienia Michtę.

52′ – odpowiedź rywali – piłka moja dłuższy słupek naszej bramki. Świdniczanie w tej sytuacji reklamowali pozycję spaloną zawodnika Piasta.

54′ – znakomita próba z dystansu Trzyny – w ostatniej chwili końcami palców interweniuje Jaroszewski.

55′ – rzut rożny dla świdniczan – instynktownie broni bramkarz Piasta – znów było groźnie.

57′ – pachniało golem i tak się stało…(!) Kozachenko dorzuca futbolówkę z rzutu rożnego na głowę Sowy – mamy 1:1!!!

60′ – blisko drugiego gola dla nas – rajd Migasa jednak nieskuteczny. W kontrze groźnie atakowali gospodarze, lecz świetnie interweniował Kot.

61′ – Kusio zmienia Stachurskiego.

64′ – pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu – ogląda ją zawodnik Piasta.

67′ – znów groźnie atakował Kozachenko dorzucając piłkę w pole karne – w ostatniej chwili piłkę wybijają obrońcy Piasta.

68′ – uderza z dystansu Szuba – świetnie broni Jaroszewski.

72′ – uderzamy na bramkę Piasta – piłka mija słupek bramki rywali.

74′ – dobrze do uderzenia głową składa się Myrta – piłkę po jego uderzeniu wyłapuje Jaroszewski.

76′ – po dwumiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją odniesioną w meczu przeciwko Sokołowi Marcinkowice do walki wraca Patryk Salamon, zastępując Dubasa.

79′ – obie drużyny walczą o pełną pulę, wydaje się, że w ostatnich minutach nieco lepiej fizycznie wyglądają świdniczanie.

82′ – z rzutu rożnego piłkę dorzucają przeciwnicy – bez większego zagrożenia.

83′ – kontra miejscowych – strzał bardzo niedokładny.

85′ – w ostatnich minutach groźniej znów atakują jednak przeciwnicy – przed momentem strzał Poświstajły zablokowany.

86′ – rzut rożny – uderzenie na naszą bramkę i dobra obrona Kota.

89′ – kontra noworudzian – szybka strata piłki.

90′ – sędzia dolicza minimum 3 minuty.

koniec spotkania – podział punktów po remisie 1:1!