Strona główna Artykuł sponsorowany Nowe mieszkania powstaną na osiedlu „RAJSKA JABŁOŃ”. Deweloper już zagospodarowuje spory teren...

Nowe mieszkania powstaną na osiedlu „RAJSKA JABŁOŃ”. Deweloper już zagospodarowuje spory teren w centrum Żarowa

0

Nowe osiedle zostanie wzniesione przy ulicy Dworcowej w Żarowie. Deweloper zaplanował cztery budynki z ponad 190 mieszkaniami i lokalami użytkowymi, przestronne parkingi oraz rekreacyjny teren zielony. Rozpoczęcie wieloetapowej inwestycji „Rajska Jabłoń” nastąpi w trzecim kwartale 2022 roku. Pierwsze mieszkania mają trafić w ręce nabywców dokładnie rok później.

nowe mieszkania Żarów_inwestycja Rajska Jabłoń 2022

Docelowo na nowopowstającym osiedlu Rajska Jabłoń zbudowane zostaną 4 bloki mieszkalne, a każdy z nich będzie miał 4 kondygnacje. W sumie ma powstać około 190 mieszkań. Potencjalni nabywcy będą mogli dobrać ofertę idealnie dopasowaną do własnych potrzeb! Do wyboru będą mieszkania (M1 – M4) o metrażach od około 30m2 do 65 m2. Dodatkowo do lokali mieszkalnych na parterze przewidziano możliwość wydzielenia prywatnych ogródków. Natomiast część pozostałych mieszkań na wyższych kondygnacjach będzie posiadać tarasy lub balkony. Każdy budynek zostanie wyposażony w windy, a także dostosowany dla osób niepełnosprawnych.

Wszystkie mieszkania i lokale użytkowe oddawane będą w stanie deweloperskim, co pozwoli przyszłym właścicielom na dowolne – zgodnie z gustem i upodobaniami – wykończenie własnego M. W mieszkaniach przewidziano ogrzewanie podłogowe (C.O –gazowe lub pompy ciepła). Na ewentualne życzenie klienta deweloper oferuje również montaż systemu klimatyzacji. Opcja będzie możliwa za dodatkową opłatą.

Teren osiedla zostanie zagospodarowany w niezbędną infrastrukturę techniczną, jak i rekreacyjną. Inwestor planuje wykonanie placu zabaw dla najmłodszych, siłowni zewnętrznej, chodników oraz ławek. Dodatkowo powstaną wydzielone miejsca parkingowe w garażach podziemnych, jak i zewnętrzne parkingi naziemne. Pamiętając o bezpieczeństwie cały teren zostanie ogrodzony. Wraz z zabudową mieszkaniową powstaną w również lokale handlowo-usługowe np. pod sklep, aptekę lub kawiarnię czy restaurację.

Osiedle Rajska Jabłoń zaplanowano w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji. W pobliżu planowanej inwestycji znajdują się ogrody działkowe. Do samego centrum i dworca dostaniemy się w kilka minut spacerem. Ponadto z dworca w Żarowie mamy dogodne połączenia do wielu okolicznych miast i stolicy Dolnego Śląska. Przykładem są chociażby liczne połączenia na linii Żarów – Wrocław Główny, gdzie średni czas podróży trwa około 35 min. Z pewnością jest to więc spore udogodnienie dla osób pracujących lub lubiących odwiedzać właśnie Wrocław.

Miejscowość Żarów jest położona w powiecie świdnickim i posiada dogodny dojazd do Świdnicy (obwodnica) oraz Wrocławia (autostrada A4). Funkcjonująca Specjalna Strefa Ekonomiczna aglomeracji Wałbrzyskiej to kolejny atut miasta – zapewnia zatrudnienie tysiącom mieszkańców oraz stanowi kamień milowy rozwoju gospodarczego Żarowa.

Tak Osiedle Rajska Jabłoń będzie wyglądać z lotu ptaka

inwestycja Rajska Jabłoń 2022, nowe mieszkania Żarów

Więcej informacji już wkrótce! Szczegóły na stronie – www.rajskajablon.com.pl

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułWe wtorek z Oławą, na przekór statystykom… [BĘDZIE LIVE]
Następny artykuł231 lat od uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uroczystości w powiecie świdnickim [PROGRAM]