Strona główna Wydarzenia Gmina Świdnica Music for Future. Zapraszają muzyków z Polski i Ukrainy do stworzenia wspólnej...

Music for Future. Zapraszają muzyków z Polski i Ukrainy do stworzenia wspólnej orkiestry

0

Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego zaprasza młodych muzyków z Polski i Ukrainy do wzięcia udziału w Międzynarodowym Spotkaniu Muzyczno-Kulturalnym „Music for Future”. To niezwykła okazja, żeby nie tylko doskonalić swój kunszt muzyczny, ale również nawiązać nowe relacje i spędzić wspaniały czas na wspólnym tworzeniu.

fot. UG Świdnica

Fundacja „Krzyżowa” zaprasza do uczestnictwa w orkiestrze młodych muzyków z Polski i z Ukrainy, w wieku 16-26 lat. – Wiemy, jak bardzo ważna jest dla Was muzyka i możliwość dalszej nauki i doskonalenia swojego kunsztu muzycznego. Chcemy stworzyć miejsce, w którym będziemy razem, miejsce integracji i wspólnego tworzenia – mówi Martyna Sidorowicz, koordynatorka projektu, zachęcając do zgłaszania się.

Organizatorzy proszą o zgłaszanie się instrumentalistów i instrumentalistek grających na skrzypcach, altówce, wiolonczeli, kontrabasie. Muzyków z Ukrainy nie obowiązuje opłata za udział, a tym, którzy nie mają swoich instrumentów, organizatorzy będą starali się je zapewnić.

Wszystkie szczegóły związane z rekrutacją do projektu „Music for Future” znajdują się na stronie Fundacji „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego.

/Fundacja Krzyżowa, opr. mn/

Poprzedni artykułPorażka biało-zielonych, znów na własne życzenie… [FOTO, VIDEO]
Następny artykułTłumy na festynie rodzinno-sportowym w Parku Centralnym! [FOTO/VIDEO]