Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

0

Zastawione samochodami chodniki i trawniki, wjazdy na posesje, a także nietypowe lub niezgodne z przepisami parkowanie, utrudniające życie pozostałym zmotoryzowanym – na takie problemy najczęściej wskazują czytelnicy Swidnica24.pl, nadsyłający zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania”. Kto tym razem przykuł uwagę mieszkańców Świdnicy?

ul. Księcia Bolka Świdnickiego:

ul. Łukasińskiego:

ul. Marcinkowskiego/Wyszyńskiego (opis nadesłanego zdjęcia: „zdjęcie z wejścia na parking od strony ul.Marcinkowskiego – parking obok Szkoły Podstawowej nr 4. Przejście całkowicie zablokowane – ktoś w odwecie popodnosił nawet wycieraczki w dwóch źle zaparkowanych samochodach”):

ul. Wyszyńskiego:

ul. Wodna (opis nadesłanego zdjęcia: „zastawiony wjazd do szkoły pomimo wolnych miejsc parkingowych”):

ul. Przemysłowa (opis nadesłanego zdjęcia: „Wysyłam zdjęcie auta miłej Pani, która uważa, że to żaden problem na środku parkingu postawić auto. W końcu wolny kraj”):

ul. Strzegomska (opis nadesłanego zdjęcia: „Pani jak gdyby nigdy nic wysiadła i poszła zrobić zakupy. Parking Leclerc”):

ul. Wróblewskiego:

Przypominamy, że art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected], adres e-mail policji: [email protected]

Na zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania” czekamy pod adresem [email protected]. Prosimy dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. mn/

Poprzedni artykułJak pisać teksty SEO?
Następny artykułKantory internetowe – jak znaleźć najlepszą ofertę wymiany walut?