Strona główna 0_Slider Już dzisiaj startuje Marconi Duathlon Świdnica. Uwaga na utrudnienia

Już dzisiaj startuje Marconi Duathlon Świdnica. Uwaga na utrudnienia

0

Już dzisiaj w Świdnicy możemy spodziewać się sporej dawki emocji sportowych. Na żywo znów będziemy mogli śledzić zmagania triathlonistów.  Przed zawodnikami kolejno etapy – bieg, jazda rowerem i ponownie bieg. Trasy kolarskie wyznaczono ulicami miasta, będą utrudnienia. Jest także zmiana godziny startu.

Duathlon odbędzie się 8 maja 2022. To dyscyplina sportowa będąca jedną z odmian triathlonu. Zawodnicy kolejno: biegną, jadą rowerem i znowu biegną. Podobnie jak w poprzednich edycjach, także i w tym roku na uczestników czekają dwa dystanse – CLASSIC: 10 km biegu (4 pętle), 40 km kolarstwa (4 pętle), 5 km biegu (2 pętle) i SPRINT: 5 km biegu (2 pętle), 20 km kolarstwa (2 pętle), 2,5 km biegu (1 pętla). Start, meta oraz strefa zmian znajdować się będą na terenie stadionu Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Organizatorzy planowali dwie odrębne godziny startu, ale ostatecznie zapadła decyzja, uczestnicy obu dystansów wystartują wspólnie o godzinie 11.30.

Regulamin IV edycji Marconi Duathlon Świdnica znaleźć możemy TUTAJ.

Informacje na bieżąco publikowane są także na stronie:

https://www.facebook.com/MarconiDuathlonSwidnica/
https://www.instagram.com/marconiduathlonswidnica/

UTRUDNIENIA

W związku z organizacją imprezy Marconi Duathlon Świdnica 8 maja 2022r. zostanie okresowo ograniczony ruch kołowy. Nie będzie możliwe poruszanie się pojazdami po trasie kolarskiej w następujących miejscach i godzinach. Na trasie zawodów ruchem kierować będzie policja i służby organizatora. Powyższe zakresy czasowe zostały podane ramowo:
/oprac. AN/
/Materiały: Grupa Marconi, KS Żelazna Świdnica/
Poprzedni artykułKapitalny mecz świdniczan przeciwko wiceliderowi tabeli! [FOTO]
Następny artykułRaport resortu zdrowia o COVID-19