Strona główna Artykuł sponsorowany Jakie ogrodzenie wybrać? Sprawdź najlepsze rozwiązania

Jakie ogrodzenie wybrać? Sprawdź najlepsze rozwiązania

0

Planujesz ogrodzenie posesji? Wbrew pozorom jego zakup wcale nie jest taki łatwy. Poza ceną istnieje bowiem szereg różnic i rozwiązań technicznych, które mogą być kluczowe dla Twojego wyboru. Przekonaj się – które ogrodzenie spełni Twoje oczekiwania i wybierz najlepszą opcję.

ogrodzenie
Ażurowy słupek idealnie współgra z roślinnością

Ogrodzenie 2D czy 3D?
W ostatnim czasie popularność zdobyły ogrodzenia panelowe. Już na początku pojawia się pytanie, które dla niewtajemniczonych przypomina grę w statki. 2D czy 3D? Jak je odróżnić? Najprościej mówiąc ogrodzenia 3D mają charakterystyczne, wypukłe przetłoczenia na kracie, które mają służyć wzmocnieniu. Natomiast panele w ogrodzeniach 2D są wzmacniane dwoma prostymi, poziomymi drutami, co jest bezpieczniejsze dla użytkownika.

Krata 3D, krata 2D
Krata 3D/ krata 2D

Wyjątkowe ogrodzenia 2D
Jeśli poszukujemy estetycznego i trwałego ogrodzenia 2D, interesujące będą dla nas innowacyjne systemy ogrodzeniowe LEGI R.  Jest to połączenie designerskich słupków o wyjątkowym stylu oraz paneli 2D charakteryzujących się szybkim i łatwym montażem „na zakładkę”. Dawniej takie ogrodzenia kojarzone były  jako nudne i montowane na niezbyt estetycznych obejmach,  najczęściej też przeznaczone do obiektów przemysłowych czy rolnych. W tej chwili ogrodzenia 2D zyskały nowoczesny wygląd, o czym przekonują chociażby rozwiązania wałbrzyskiej fabryki LEGIPOL. Taka estetyka świetnie współgra z terenami rekreacyjnymi – jak parki, place zabaw czy ogródki działkowe. Obecnie są to również jedne z najciekawszych nowoczesnych ogrodzeń dla prywatnych posesji.

Wybierz słupki i kraty do Twojego ogrodzenia
Możliwość wyboru słupków ogrodzenia może zaskoczyć. Na stronie www.legi.pl znajdziemy wiele ciekawych opcji – od eleganckich z listwą kryjącą elementy montażowe, przez ażurowe, niemal niewidoczne i ułatwiające rozrost roślin, po zakończone ozdobną kulką lub zupełnie proste. Do wyboru mamy także kilka rodzajów krat o różnych grubościach prętów.  W przypadku ogrodzenia działki przy lesie warto wybrać najgrubsze kraty  i dzięki temu zyskać odpowiednie zabezpieczenie przed dziką zwierzyną. Natomiast cieńsze panele z pewnością wystarczą przy wygradzaniu terenu chociażby na osiedlu domków jednorodzinnych.

Trwałe ogrodzenie 2D
Jakie ogrodzenie najlepiej wybrać?  Z pewności powinno wyróżniać się trwałością  i wykonaniem, dzięki czemu będzie służyć nam latami.  – Panele LEGI R są cynkowane i zabezpieczane antykorozyjnie po zgrzaniu prętów, co ma istotne znaczenie, bo niweluje ryzyko korozji. Dodatkowo grubość prętów nawet najcieńszych krat w systemie LEGI R, znacznie przewyższa standardy marketu, tym samym siła udźwigu jest odpowiednio wyższa, czyli jednym słowem są bardziej wytrzymałe – zapewnia polski producent ogrodzeń LEGIPOL.

gabiony
Gabion pozwala dowolnie zaaranżować otoczenie, np. tworząc enklawę do odpoczynku

Ciekawe pomysły w ogrodzeniach
Jeśli szukasz czegoś zupełnie wyjątkowego zwróć uwagę na ogrodzenia gabionowe, które można fantazyjnie wypełnić kruszywem. Gabiony mogą pełnić też funkcję ławy dla donic z kwiatami, co wygląda niezwykle uroczo.

LEGI ogrodzenia
Konfigurator LEGI  to narzędzie do wizualizacji i wyceny ogrodzenia, które Klient może wykonać bez konieczności osobistej wizyty w biurze sprzedaży

Wybierz wyjątkowe ogrodzenie, które da Ci poczucie bezpieczeństwa a jednocześnie będzie stanowiło ozdobę dla Twojego domu. Sprawdź ofertę lokalnego producenta LEGI, w której znajdziesz także furtki, bramy wjazdowe oraz bramy przesuwne. – Na stronie internetowej Klient może stworzyć idealne dla siebie ogrodzenie. Wystarczy skorzystać z konfiguratora ogrodzeń aby zwizualizować swoje ogrodzenie i poprosić o wycenę. Zapraszamy także do naszego biura w Świdnicy przy ul. Armii Krajowej 55/10, gdzie przekonasz się, że sztuka grodzenia jest nam bliska – zachęcają pracownicy LEGI.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułZderzenie dwóch aut na Wodnej [FOTO]
Następny artykułMotoserce znów zabije w Świdnicy. Zbiórce krwi będą towarzyszyć liczne atrakcje