Strona główna Artykuł sponsorowany Jaki typ skóry najbardziej skorzysta na oczyszczaniu wodorowym?

Jaki typ skóry najbardziej skorzysta na oczyszczaniu wodorowym?

0
Każdego dnia narażamy skórę twarzy na setki szkodliwych czynników, które odpowiadają za przyspieszenie procesu starzenia, występowanie rozmaitych zmian, wyprysków, suchych skórek, przebarwień czy popękanych naczynek. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak bardzo zanieczyszczona jest nasza skóra i jak głębokiego oczyszczenia potrzebuje. Ekspozycja na intensywne promienie słoneczne, częste przebywanie w środowisku pełnym smogu, dymu oraz spalin, niewystarczająca ilość spożywanej wody, nieprawidłowa pielęgnacja, pomijanie etapów w demakijażu – to tylko kilka grzechów przeciwko skórze, z jakimi pomoże Ci oczyszczanie wodorowe.

Każdego dnia narażamy skórę twarzy na setki szkodliwych czynników, które odpowiadają za przyspieszenie procesu starzenia, występowanie rozmaitych zmian, wyprysków, suchych skórek, przebarwień czy popękanych naczynek.

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak bardzo zanieczyszczona jest nasza skóra i jak głębokiego oczyszczenia potrzebuje. Ekspozycja na intensywne promienie słoneczne, częste przebywanie w środowisku pełnym smogu, dymu oraz spalin, niewystarczająca ilość spożywanej wody, nieprawidłowa pielęgnacja, pomijanie etapów w demakijażu – to tylko kilka grzechów przeciwko skórze, z jakimi pomoże Ci oczyszczanie wodorowe.

Na czym polega metoda oczyszczania wodorowego? 

Oczyszczanie wodorowełączy w sobie elementy oczyszczania za pomocą cząsteczek wodoru, infuzji jonowej oraz peelingu kawitacyjnego. Profesjonalne urządzenie pozwala pod wysokim ciśnieniem wprowadzić na powierzchnię skóry wodór, który następnie przyczynia się do dogłębnego oczyszczenia, rewitalizacji, a także odżywienia.

Zabieg zyskał uznanie tysięcy kobiet i mężczyzn w każdym wieku, niezależnie od typu cery, między innymi ze względu na swoją bezbolesność, skuteczność, jak również bezinwazyjność. Przekonaj się, jak łatwo możesz osiągnąć efekt odświeżenia!

Jakie rezultaty przynosi oczyszczanie wodorowe?

Zabieg oczyszczania wodorowego jest jedną z niewielu procedur kosmetycznych, które wykonywać można na skórze każdego typu: mieszanej, tłustej, suchej, naczynkowej, wrażliwej, dojrzałej czy skłonnej do podrażnień. Po zakończeniu pracy z użyciem specjalistycznego urządzenia zauważysz, że Twoja skóra jest wyraźnie bardziej promienna, napięta oraz gładka.

Poprawie ulegnie także jej koloryt, jędrność, jak również zdolność do samodzielnej regeneracji poprzez stymulację włókien kolagenowych. Zabieg oczyszczania wodorowego stosuje się też w celu likwidacji oznak zmęczenia, wzmocnienia naczyń krwionośnych, redukcji obrzęków, zmniejszenia widoczności przebarwień słonecznych, ograniczenia produkcji sebum, dostarczenia skórze właściwej większej ilości cennego tlenu czy usunięcia z porów skórnych smogu i innych miejskich zanieczyszczeń.

Przekonaj się, że raz na jakiś czas warto dogłębnie oczyścić skórę, a jednocześnie przywrócić jej młodzieńczy blask, jędrność oraz piękny, jednolity koloryt. Sprawdź, w jakich przypadkach szczególnie warto zdecydować się na zabieg tą metodą!

Jakim typom skóry dedykowane jest oczyszczanie wodorowe?

Lista wskazań do wykonania zabiegu oczyszczania wodorowego jest bardzo długa, ponieważ za sprawą swojej bezinwazyjności oraz skuteczności procedura polecana jest posiadaczom każdego typu skóry.

Niezależnie od tego, czy masz skórę suchą, skłonną do alergii i podrażnień, tłustą, mieszaną, trądzikową, dojrzałą, niedostatecznie nawilżoną, zanieczyszczoną smogiem, kurzem lub dymem, czy może naczynkową, wrażliwą albo niemożliwą do dogłębnego oczyszczenia w domowych warunkach, metoda wodorowa jest właśnie dla Ciebie.

Nie musisz kupować w drogeriach lub aptekach drogich specyfików nawilżających, matujących, ujędrniających, łagodzących, regulujących lub oczyszczających. Wystarczy jeden bezbolesny zabieg powtarzany co jakiś czas, by cieszyć się promienną, świeżą, nawilżoną i odżywioną skórą. Przed wizytą w salonie kosmetologa warto zapoznać się z przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu oraz zaleceniami po jego zakończeniu.

Kiedy należy zrezygnować z oczyszczania wodorowego na rzecz innych zabiegów kosmetologicznych?

Każda procedura medyczna, kosmetologiczna czy kosmetyczna wiąże się z pewnym ryzykiem, które szczególnie dotyczy konkretnych grup osób.

W przypadku oczyszczania wodorowego czynnikami wykluczającymi jego wykonanie są choroby nowotworowe, epilepsja, nadwrażliwość na nawet delikatny prąd, aktywna opryszczka albo infekcja bakteryjna, wirusowa lub grzybicza, ciąża, okres karmienia piersią, a także metalowe implanty, rozruszniki serca czy piercing podskórny.

Jeśli nie należysz do żadnej z wymienionych grup, spokojnie możesz poddać się zabiegowi oczyszczania wodorowego i czerpać pełnymi garściami z jego korzyści.

Zapominasz o tym, by pić dużo świeżej wody każdego dnia, a Twoja skóra jest sucha, pozbawiona jędrności, ale z widocznymi oznakami zmęczenia? Mieszkasz w dużym mieście pełnym spalin, dymu, smogu i innych zanieczyszczeń blokujących pory skórne?

Niewiele metod oczyszczania sprawdza się w przypadku Twojej naczynkowej skóry podatnej na występowanie tak zwanych pajączków? A może chorujesz na atopowe zapalenie skóry lub łuszczycę, co wyklucza różne mechaniczne i chemiczne sposoby eksfoliacji?

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi oczyszczania wodorowego. Przekonaj się, że to naprawdę uniwersalny zabieg dla każdego! Więcej znajdziesz tutaj.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułNocny pożar w budynku przy Armii Krajowej. Ewakuowano mieszkańców [FOTO]
Następny artykułPodziel się książką! W Marcinowicach stanęła plenerowa biblioteczka [FOTO]