Zakończyła się przebudowa i termomodernizacja budynku mieszkalnego z w Mokrzeszowie nr 28.

W ramach termomodernizacji budynku wielorodzinnego, będącego w zasobach gminy Świdnica wykonane zostały m.in. roboty rozbiórkowe i demontażowe, izolacje ścian fundamentowych, docieplenie ścian zewnętrznych w technologii BSO, wykonanie drenażu i kanalizacji deszczowej, docieplenie nieużytkowej części połaci dachowych, odtworzenie instalacji piorunochronnej. Wartość wykonanych prac inwestycyjnych to kwota blisko 424 tys. zł.
Inwestycja otrzymała dofinansowanie z funduszy unijnych.
/UG Świdnica/
![Szlakiem „Pani w Słońcu”. Wyjątkowa pielgrzymka z udziałem osiołków [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/III-Pielgrzymka-z-osiolkami-Swidnica-Smialowice-20-06-2026-12-238x178.jpg)



![Ulewa i potężna burza sparaliżowały region, drzewo zablokowało tory [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/page-15-100x75.jpg)




