Strona główna Artykuł sponsorowany Nowe Przedszkole i Żłobek Chatka Małolatka już od września w Świdnicy

Nowe Przedszkole i Żłobek Chatka Małolatka już od września w Świdnicy

0

W marcu rozpoczęły się zapisy do nowego niepublicznego Przedszkola i Żłobka „Chatka Małolatka” w Świdnicy. Na maluchy czeka codzienna nauka języka angielskiego oraz mnóstwo innych ciekawych zajęć – od tanecznych przez artystyczne i muzyczne po sportowe. Pozwolą one nie tylko rozwinąć kreatywność i umiejętności maluchów, ale również sprawią, że będą się doskonale bawić.

Przedszkole Językowego Chatka Małolatka II w Wałbrzychu

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek „Chatka Małolatka” w Świdnicy ma łączyć w sobie naukę i zabawę. To dzięki bogatej ofercie zajęć przygotowywanych z myślą o najmłodszych i ich indywidualnych potrzebach. Mają one nie tylko rozwijać kreatywność i doskonalić dziecięce umiejętności, ale też sprawić, że nasze pociechy będą się po prostu świetnie bawić.

W programie przewidziano zajęcia – taneczne, plastyczne, sportowe z elementami piłki nożnej, mini judo oraz logorytmikę. Nie zabraknie też cyklicznych spotkań z teatrem i z filharmonią. Ogromną korzyć i przygotowanie już do szkolnej edukacji z pewnością przyniesie także codzienna nauka języka angielskiego. To wszystko pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli, niezwykle zaangażowanych w pracę z dziećmi. – Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie i z troską o jego dobro. Od 12 lat prowadzę przedszkola i żłobek w regionie. Przez wiele lat byłam też nauczycielką w szkole i w przedszkolu. Ten czas pozwolił mi poznać indywidualne zachowania i potrzeby dzieci, by móc je wspierać i dążyć do ich rozwoju – przekonuje dyrektor nowego przedszkola w Świdnicy – Iwona Puszkar.

Przedszkole Językowego Chatka Małolatka II w Wałbrzychu

Nowe niepubliczne przedszkolne w Świdnicy stanowi filię cieszącego się dobrą opinią – Przedszkola Językowego Chatka Małolatka II w Wałbrzychu, znajdującego się w budynku Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest Park”. Obecnie trwają przygotowania do przyjęcia dzieci w nowej placówce przedszkola w Świdnicy, która mieścić się będzie przy ul. Głowackiego 14 (w okolicy Urzędu Gminy Świdnica). – Przysposabiamy i adaptujemy powierzchnie naszej nowej filii – tak by spełniała wysokie wymagania i też spodobała się dzieciom. Znajdą się tam m.in. cztery przestronne i odpowiednio wyposażone sale wielofunkcyjne. Dodatkowo do dyspozycji będzie również plac zabaw z certyfikowanym sprzętem, znajdujący w sąsiedztwie parku. W sumie przygotowujemy 80 miejsc dla dzieci, w tym 15 przewidujemy dla żłobka – dodaje dyrektorka przedszkola.

Nabór do świdnickiej filii „Chatki Małolatka ” już trwa. Szczegółowe informacje oraz zapisy pod nr tel. 793 390 854 lub mailowo: [email protected]. Nowe niepublicznie świdnickie przedszkole rozpocznie działalność 1 września tego roku.

Jaki jest poziom nauczania i jak od lat funkcjonuje Przedszkole Językowe Chatka Małolatka II w Wałbrzychu można przekonać się na jego profilu na facebookuSPRAWDŹ TUTAJ.


/Artykuł sponsorowany/
/Tekst: Agnieszka Nowicka/
/Zdjęcia i tytuł – Przedszkole Językowe Chatka Małolatka II w Wałbrzychu/

Poprzedni artykułZderzenie ciężarówki z osobówką. Jedna osoba trafiła do szpitala [FOTO]
Następny artykułNiedawno sami potrzebowali wsparcia, dziś chcą pomagać. Kiermasz w „Ważka Art Cafe”