Strona główna 0_Slider Bałagan i brud przy nowym sklepie. Szybka reakcja po interwencji

Bałagan i brud przy nowym sklepie. Szybka reakcja po interwencji [FOTO]

0

Na pobudowlany bałagan i śmietnisko wokół nowego marketu w Bystrzycy Górnej poskarżył się jeden z czytelników Swidnica24.pl. Market powstał w pobliżu nowego osiedla domów jednorodzinnych przy popularnej trasie, wiodącej do atrakcji regionu, jakimi są Zamek Grodno, zapora i Jezioro Bystrzyckie.

Po dwóch miesiącach funkcjonowania marketu okolica wygląda jak wysypisko śmieci. Dotyczy to pól , lasu, rowów przy drogach powiatowych nr 2885 oraz 2876 oraz ulicy Osiedle Sowie. Bardzo proszę o pilną interwencję i sprzątniecie okolicy oraz zabezpieczanie odpadów, tak aby wiatr i dzikie zwierzęta ich nie roznosiły. Myślę, że wasza firma jako organizacja odpowiedzialnie społecznie, zareaguje na tą skandaliczną sytuację, posprząta okolicę i przeprosi mieszkańców wsi. W obecnych czasach tak lekceważące podejście do ochrony środowiska jest po prostu nie do zaakceptowania. – do właściciela sklepu napisał jeden z mieszkańców powiatu świdnickiego. Interwencję przekazał również portalowi Swidnica24.pl.

Niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia dotyczącego otoczenia sklepu sieci Biedronka w Bystrzycy Górnej podjęliśmy działania, by właściciel terenu tj. spółka INVEST PRZEDSIĘBIORSTWO VARIA posprzątał teren. Prace porządkowe zostały zakończone 26 kwietnia br. W załączeniu przesyłamy zdjęcia posprzątanego terenu wokół sklepu. Od inwestora otrzymaliśmy dodatkowe zapewnienie, że w trakcie dalszych prac budowlanych przykładana będzie większa waga do zachowania porządku – zapewnia Tomasz Kujawski, starszy menadżer sprzedaży w sieci Biedronka, odpowiedzialny za sklep Bystrzycy Górnej w odpowiedzi przekazanej Swidnica24.pl.

/red./

Poprzedni artykuł3 lata „Świdnickich Jaskółek”. Wsparcie dla potrzebujących będzie kontynuowane
Następny artykułŚwiebodzice. Jubileuszowy zlot motocykli już w sobotę