Strona główna 0_Slider Wszystko w naszych rękach. Gramy o najwyższe laury!

Wszystko w naszych rękach. Gramy o najwyższe laury! [FOTO]

0

Powoli dobiega końca rywalizacja w ramach czwartej edycji Międzynarodowego Memoriału Piłkarskiego Grzegorza Solarza, a walka wkracza w decydującą fazę. Czołowe drużyny mają do rozegranie jeszcze po dwie ekipy, a co ważne w gronie zespołów walczących o czołowe lokaty tej bardzo silnie obsadzonej imprezy walczy grupa młodzików (rocznik 2009) IgnerHome Polonii-Stali Świdnica trenerów Mariusza Krupczaka i Szymona Krupczaka.

Miejsce na podium zapewnił już sobie Sportis Łochowo, czyli przedstawiciel województwa kujawsko-pomorskiego. Łochowianie są jak na razie rewelacją rozgrywek i wygrali wszystkie spotkania. Najpierw odnieśli komplet pięciu wygranych w fazie grupowej, nie tracąc nawet gola, a w sobotni wieczór rzutem na taśmę, w ostatnich sekundach pokonali 1:0 FK Nachod. Obecnie z dorobkiem 9 punktów otwierają stawkę grupy złotej. Na drugiej lokacie są świdniczanie z 7 „oczkami”, którzy również nie stracili gola, ale mają w swoim dorobku bezbramkowy remis z obrońcą tytułu – Akademią Piłkarską Reissa Poznań. Sportis czeka jeszcze mecz z Reissem, a na zakończenie turnieju – w niedzielę, 13 marca o godz. 14.00 odbędzie się prawdopodobnie starcie o zwycięstwo w całej imprezie pomiędzy IgnerHome Polonią-Stal Świdnica a Sportisem Łochowo. Kibiców zapraszamy do wsparcie biało-zielonego zespołu, a na godz. 14.45 zaplanowano uroczystą ceremonię kończącą całe zawody.

XIII MECZ: Łużyce Lubań – WKS Śląsk I Wrocław 2:0 [KONIEC MECZU]
14′ – Szymon Górak
16′ – Szymon Górak

XIV MECZ: WKS Śląsk II Wrocław – KS Karkonosze Jelenia Góra 1:0 [KONIEC MECZU]
8′ – Emil Levesque

XV MECZ: MKS Żory – Akademia Piłkarska Reissa Poznań 0:1 [KONIEC MECZU]
15′ – Marcel Wąsowski

XVI MECZ: IgnerHome Polonia-Stal Świdnica – FK Náchod s.r.o. 1:0 [KONIEC MECZU]
20′ – Krystian Monica

XVII MECZ: Reprezentacja Okręgu Město Trutnov – PŠC Pezinok 2:0 [KONIEC MECZU]
11′ – Jiri Svadlak
21′ – Filip Solcanyi

XVIII MECZ: Sports Łochowo – Suchary Suchy Las 1:0 [KONIEC MECZU]
27′ – Alex Opara

XIX MECZ: MKS Żory – Łużyce Lubań 3:0 [KONIEC MECZU]
5′ – Zosia Burzan
12′ – Gabriel Wiszowaty
22′ – Gabriel Wiszowaty

XX MECZ: WKS Śląsk I Wrocław – FK Nachod 0:2 [KONIEC MECZU]
5′ – Stepan Jirouch
12′ – Jakub Kaspar

XXI MECZ: WKS Śląsk II Wrocław – PSC Pezinok 3:0 [KONIEC MECZU]
9′ – Jakub Trojan
14′ – trafienie samobójcze
19′ – Dawid Wilkosz

XXII MECZ: KS Karkonosze Jelenia Góra – TMS SUCHARY SUCHY LAS 1:1 [KONIEC MECZU]
2′ – Mateusz Dziwisz
7′ – Kacper Skórka

XXIII MECZ: IgnerHome Polonia-Stal Świdnica – Akademia Piłkarska Reissa Poznań 0:0 [KONIEC MECZU]

XXIV MECZ: Sportis Łochowo – Reprezentacja Okręgu Trutnov 1:0 [KONIEC MECZU]
13′- Patryk Reimus

PRZERWA

XXV MECZ: MKS Żory – FK Nachod 1:4 [KONIEC MECZU]
6′ – Tomas Balucha
11′ – Adam Vlasek
12′ – Adam Vlasek
14′ – Tomas Kohler
23′ – Zosia Burzan

XXVI MECZ: Suchary Suchy Las – PSC Pezinok 0:0 [KONIEC MECZU]

XVII MECZ: Akademia Piłkarska Reissa Poznań – Łużyce Lubań 2:0 [KONIEC MECZU]
22′ – Bartosz Ziółkowski
23′ – Bartosz Ziółkowski

XXVIII MECZ: IgnerHome Polonia-Stal Świdnica – WKS Śląsk I Wrocław 4:0 [KONIEC MECZU]
2′ – Filip Stelmach
5′ – Piotr Waśniowski
6′ – Piotr Waśniowski
26′ – Krzysztof Orzechowski

XXIX MECZ: Reprezentacja Okręgu Trutnov – WKS Śląsk II Wrocław 0:0 [KONIEC MECZU]

XXX MECZ: Karkonosze Jelenia Góra – Sportis Łochowo 0:1 [KONIEC MECZU]
26′ – Filip Chrustowski

KONIEC I FAZY TURNIEJU [AKTUALIZACJA]

Grupa A:
1. IgnerHome Polonia-Stal Świdnica (1A)
2. Akademia Piłkarska Reissa Poznań (2A)

XXXI MECZ: Łużyce Lubań – PSC Pezinok 2:1 [KONIEC MECZU]
8′ – Krzysztof Boruch
27′ – Matej Micik
28′ – Mikołaj Undro

XXXII MECZ: Reprezentacja Okręgu Trutnov – WKS Śląsk I Wrocław 2:0 [KONIEC MECZU]
10′ – David Pospisil
19′ – David Pospisil

XXXIII MECZ: MKS Żory – WKS Śląsk II Wrocław 3:2 [KONIEC MECZU]
6′ – Jakub Trojan
12′ – Jakub Trojan
15′ – Maciej Kwaśniewski
18′ – Maciej Kwaśniewski
26′ – Maciej Kwaśniewski

XXXIV MECZ: Akademia Piłkarska Reissa Poznań – Suchary Suchy Las 3:1 [KONIEC MECZU]
4′ – Tymon Susta
7′ – Bartosz Ziółkowski
17′ – Marcel Brosz

XXXV MECZ: IgnerHome Polonia-Stal Świdnica – Karkonosze Jelenia Góra 4:0 [KONIEC MECZU]
12′ – Wiktor Duda
17′ – Wiktor Duda
21′ – Filip Zwierzyna
24′ – Jakub Zienkiewicz

XXXVI MECZ: Sportis Łochowo – FK Nachod 1:0 [KONIEC MECZU]