Strona główna 0_Slider Wiosna w obiektywie

Wiosna w obiektywie [KONKURS]

0

W ostatnim tygodniu wiosna rozpieszczała nas ciepłem i rozkwitającymi kwiatami. Takie słoneczne okoliczności i budząca się do życia przyroda tylko zachęcają do spacerów i aktywności na świeżym powietrzu. Zrób wiosenne zdjęcie w Świdnicy lub w okolicach i wygraj bilety do Cinema3D!

Wiosna 2022, fot. Michał Nadolski
Wiosna 2022, fot. Michał Nadolski

Zapraszamy do wiosennego konkursu fotograficznego. By wziąć w zabawie, wystarczy wykonać jedno zdjęcie, własnego autorstwa, dokumentujące tegoroczną wiosnę w Świdnicy lub w okolicach. Należy je przesłać na adres: [email protected]. W zgłoszeniu trzeba również napisać imię i nazwisko autora zdjęcia, datę wykonania i miejsce. Mail zatytułowany „Wiosna” powinien zawierać także kontaktowy numer telefonu (osoby pełnoletniej) oraz zgodę na publikację zdjęć (w tym wizerunku osób – jeśli znajdą się na fotografii) i danych na potrzeby konkursu na portalu Świdnica24.pl.

Do wygrania podwójne zaproszenia do Cinema 3D w Świdnicy. A okazji do wybrania się do świdnickiego kina jest coraz więcej. Od 1 kwietnia będziemy mogli zobaczyć chociażby przygodową komedię w znanej obsadzie – Sandra Bullock, Channing Tatum i Brad Pitt, zatytułowaną „Zaginione miasto”. Wkrótce pojawi się też nowa część magicznej serii ze świata stworzonego przez J.K. Rowling – „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a”. Na horyzoncie również długo wyczekiwany „Morbius” z uniwersum Marvela. Nie zabraknie także wielu innych filmowych nowości i ciekawych premier. Szczegółowy repertuar i zapowiedzi filmów znajdziemy na stronie https://www.cinema3d.pl/swidnica/.

Na konkursowe zgłoszenia czekamy do 14 kwietnia do godz. 10.00. Najciekawsze zdjęcia nagrodzi jury konkursowe. Ogłoszenie wyników konkursu wraz ze zwycięskimi zdjęciami opublikowane zostanie na portalu Świdnica24.pl. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znaleźć można TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/red./

Poprzedni artykułCzyja zguba?
Następny artykułWybierasz się na koncert w Warszawie? Sprawdź praktyczne porady!