Strona główna 0_Slider Tragiczny wypadek pod Świdnicą. Jedna osoba zginęła, trzy trafiły do szpitala

Tragiczny wypadek pod Świdnicą. Jedna osoba zginęła, trzy trafiły do szpitala

0

Jedna osoba zginęła a trzy zostały ranne w wyniku zderzenia trzech pojazdów, do którego doszło w sobotnie popołudnie na drodze Świdnica-Burkatów.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb ratunkowych o godzinie 12.31. – Doszło do zdarzenia z udziałem trzech samochodów, którymi podróżowały w sumie cztery osoby. W wyniku wypadku jedna osoba zginęła – informuje mł. bryg. Łukasz Grzelak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy. Jak dodaje asp. Paweł Szydłowski ze świdnickiej straży, pozostałe osoby podróżujące samochodami zdołały wydostać się z pojazdów o własnych siłach.

W wypadku zginął 24-letni kierujący pojazdem marki BMW. Trzech pozostałych uczestników zdarzenia przetransportowano do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – mówi Magdalena Ząbek z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy. Ustaleniem okoliczności wypadku zajęli się policjanci pracujący pod nadzorem prokuratora.

Przez blisko sześć godzin droga powiatowa między Świdnicą a Burkatowem była zablokowana. Ruch został tam wznowiony około godziny 18.20.

/mn/

Poprzedni artykułProblemy z bezdomnymi, „śpioch” przy garażach i libacja na dworcu. Interwencje straży miejskiej
Następny artykułBył przekonany, że pomaga koledze. W rzeczywistości pieniądze przekazał oszustowi