Strona główna Kultura Od 1 kwietnia „Luca” z ukraińskim dubbingiem w Multikinie i Cinema3D

Od 1 kwietnia „Luca” z ukraińskim dubbingiem w Multikinie i Cinema3D

0

1 kwietnia we wszystkich kinach sieci Multikino i Cinema3D rozpoczną się seanse animacji „Luca” z ukraińskim dubbingiem. Dla uchodźców z Ukrainy filmy będą wyświetlane za darmo w tygodniu oraz w weekendy.

W ostatnich tygodniach w kinach sieci Multikino i Cinema3D uchodźcy z Ukrainy z opiekunami mogli oglądać bezpłatnie „Kosmiczny mecz: Nowa era” oraz „Nasze magiczne Encanto”. Kolejna produkcja z ukraińskim dubbingiem, która 1 kwietnia trafi do repertuaru, to „Luca”. Animacja będzie wyświetlana za darmo w tygodniu oraz w weekendy.

„Luca” to kolorowa animacja studia Disney i Pixar, której akcja rozgrywa się w pięknym nadmorskim miasteczku na Riwierze Włoskiej. Pełen niezwykłych przygód film opowiada o dorastaniu dwójki przyjaciół. Chłopcy wspólnie przeżywają niezapomniany letni czas, który upływa im na niekończących się przejażdżkach na skuterze i delektowaniu się lodami. Jednak ich beztroską zabawę może w każdej chwili zepsuć ujawnienie głęboko skrywanego sekretu – obaj są potworami morskimi z innego świata znajdującego się tuż pod powierzchnią wody.

Kina sieci Multikino, w których będzie można obejrzeć „Nasze magiczne Encanto” z ukraińskim dubbingiem: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Malta, Poznań Multikino 51, Poznań Stary Browar, Pruszków, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy, Tychy Gemini Park, Warszawa Młociny, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola Park, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

Kina sieci Cinema3D, w których będzie można obejrzeć „Nasze magiczne Encanto” z ukraińskim dubbingiem: Biała Podlaska, Głogów, Gorzów Wielkopolski, Kalisz, Kłodzko, Leszno, Mielec, Świdnica, Świnoujście, Tarnów, Warszawa Atrium Reduta.

Bilety na pokazy filmów z ukraińskim dubbingiem są dostępne tylko w kasach kin. Jeżeli w pokazie będzie chciała uczestniczyć większa liczba dzieci prosimy o wcześniejszy kontakt z pracownikami kina w celu rezerwacji miejsc.

Szczegółowy repertuar oraz więcej informacji na temat filmów, które przygotowały Multikino i Cinema3D znajduje się na stronie www.multikino.pl oraz www.cinema3d.pl

/Komunikat – Cinema3D i sieci Multikino/

Poprzedni artykułMiejski program szczepień przeciw HPV. Ruszyła rejestracja
Następny artykułTrwa naprawa uszkodzonego wodociągu przy Stęczyńskiego