Strona główna 0_Slider Maraton Fantastyczne Zwierzęta w świdnickim kinie

Maraton Fantastyczne Zwierzęta w świdnickim kinie [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Prawdziwa gratka dla fanów magii w każdym wieku! Niepowtarzalna okazja, by przeżyć na dużym ekranie niesamowite przygody bohaterów z filmowej serii „Fantastyczne zwierzęta” już 8 kwietnia w kinach sieci Cinema3D. Podczas maratonu zobaczymy też najnowszą część serii – „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a”.

Czeka nas powrót do świata magii! Nadchodzi jedna z bardziej wyczekiwanych premier nadchodzącej wiosny, czyli „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a”! Z czym zmierzą się czarodzieje znani z uniwersum Harry’ego Pottera? Tym razem profesor Dumbledore (Jude Law) będzie próbował powstrzymać potężnego czarnoksiężnika Grindelwalda (Mads Mikkelsen) przed przejęciem władzy nad światem czarodziejów. Powoła w tym celu specjalną drużynę. Czy wspólnie uda im się pokonać siły zła? Warto przekonać się 8 kwietnia o godzinie 22:00 w kinach sieci Cinema3D.

To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć na dużym ekranie także poprzednie części filmowej serii, opartej na scenariuszach autorstwa J.K. Rowling: „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” oraz „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda ”. Jedno jest pewnie – to będzie prawdziwie magiczny wieczór!

Podczas MARATONU FANTASTYCZNYCH ZWIERZĄT zaprezentowane zostaną trzy filmy:

– FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA I JAK JE ZNALEŹĆ
– FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: ZBRODNIE GRINDELWALDA
– FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: TAJEMNICE DUMBLEDORE’A

NMF: MARATON FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA odbędzie się 8 kwietnia (piątek) jednocześnie we wszystkich Cinema3D w Polsce (z wyłączeniem Cinema3D Kalisz i Cinema3D Gorzów Wielkopolski ). Godzina rozpoczęcia 22:00.

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:

– brak możliwości rezerwacji biletów,
– bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez internet na stronie Cinema3D,
przedsprzedaż rozpocznie się najpóźniej 18.03.2022

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

– filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami,
– nie prowadzimy „wielkiej dolewki”,
– w Wydarzeniu mogą uczestniczyć:

  • osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych,
  • osoby pełnoletnie o ograniczonej zdolności do czynności prawnych – posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,
  • osoby w wieku powyżej 16 roku życia (ale mniej niż 18 rok życia) – posiadające zgodę przedstawiciela ustawowego na udział,
  • osoby w wieku poniżej 16 roku życia – będące pod opieką przedstawiciela ustawowego (za okazaniem stosownego dokumentu).

Uczestnik jest zobowiązany do okazania dokumentu potwierdzającego wiek. W przypadku braku wymaganego dokumentu obsługa kina może nie wyrazić zgody na udział w Wydarzeniu.

Kto wygrał zaproszenie na Maraton Fantastyczne Zwierzęta w Cinema3D w Świdnicy?

Dla naszych Czytelników mieliśmy jedno podwójne zaproszenie na Maraton Fantastyczne Zwierzęta w Cinema3D w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie należało odpowiedzieć na pytanie – Jaka jest Twoja ulubiona postać lub stworzenie z serii „Fantastyczne zwierzęta”? (Wyjaśnij w kilku zdaniach). Wejściówkę otrzymała Paulina Borodajko. Gratulujemy! Poniżej można przeczytać odpowiedź laureatki.

Paulina Borodajko

„Fantastyczne zwierzęta” to film, którego akcja rozgrywa się w alternatywnej, magicznej rzeczywistości w 1926 r., gdy w Nowym Jorku niezdarny magizoolog Newt Scamander gubi wiele zwierząt ze swojej magicznej walizki, które koniecznie musi złapać. Mimo tego, iż główną postacią filmu jest Newt Scamander, a cała seria dotyczy magicznych stworzeń, moją ulubioną postacią jest Jacob Kowalski. Jest to grubszy, miły mężczyzna, którego nie da się nie polubić. Charakteryzował go gruby, ciemny wąs i brązowe, kręcone włosy. Jacob Kowalski postanawia otworzyć piekarnię, ale w drodze do banku spotyka Newta i zostaje wciągnięty w świat magii. Kowalski jest mugolem, czyli człowiekiem, który nie posiada zdolności magicznych. Dlatego też wszystko co od tej pory się dzieje jest dla niego czymś niezwykłym, ale i dziwnym. Jacob miał przyjazne usposobienie, przez co łatwo zaprzyjaźniał się z innymi. Był marzycielem, o czym świadczy dość szybkie zaakceptowanie i zauroczenie światem magii. Lubił zwierzęta, a magiczne stworzenia lubiły Jego. Kowalski potrafił zachować zimną krew, choć czasami działał nieco zaskakująco. Był również odważny, co udowodnił zwłaszcza podczas misji złapania obskurodziciela. Co ciekawe, Jacob Kowalski urodził się około 1900 r. w Polsce!
Według mnie Kowalski to taki „kumpel z podwórka”, którego wszyscy lubią. Jest miłym, dobrym człowiekiem, który z chęcią pomaga innym.  Łatwo jest się z nim utożsamić- jest mugolem (tak jak ja), któremu szybko spodobał się świat magii i czarów (tak jak mi).

Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ.

/oprac. red./
/materiały – Cinema3D/Multikino/

Poprzedni artykułWrócić na zwycięskie tory [BĘDZIE LIVE]
Następny artykułPośpimy krócej. W nocy zmiana czasu na letni