Strona główna 0_Slider IgnerHome Polonia-Stal – Orzeł

IgnerHome Polonia-Stal – Orzeł [RELACJA LIVE]

0

W kolejnym spotkaniu o ligowe punkty piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica podejmują na własnym boisku drużynę Orła Ząbkowice Śląskie. Startujemy o godz. 15.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład gospodarzy: Kot, Paszkowski, Kasprzak, Stachurski, Kozachenko, Szuba, Białasik, Kusio, Pasek, Zygadło, Myrta.

Skład gości: Gembara, Łaski, Witsanko, Czykieta, Szewczyk, Maciak, Szydziak, Wargin, Barański, Pebderava, Buryło.

Zawody poprowadzi trójka arbitrów z KS Legnica, jako główny Piotr Klaska.

1′ – rozpoczynamy spotkanie

1′ – fantastyczna okazja dla świdniczan, Paszkowski dogrywa do Paska, ten strzela i w ostatniej chwili interweniuje Gembara!

4′ – groźniej cały czas atakują świdniczanie, ale trzeba uważać na szybkie kontry rywali.

8′ – z rzutu wolnego strzela Szyba – piłka ląduje w murze. Poprawiał jeszcze Kusio, lecz futbolówka otarła się o jednego z obrońców Orła.

13′ – zamieszanie w polu karnym świdniczan, na nasze szczęście dobrze blokujemy uderzenie i kończy się na strachu.

18′ – świetna indywidualna okazja Kozachenki, dośrodkowanie naszego zawodnika w pole karne, piłkę wypluwa Gembara, ale dobrze asekuruje go obrońca.

21′ – Łaski – żółta kartka.

23′ – główkował groźnie Myrta – piłka minęła niestety dla nas światło bramki.

25′ – Pasek – żółta kartka.

29′ – Witsanko – żółta kartka.

30′ – Pasek nie wykorzystuje okazji jeden na jednego z bramkarzem Orła.

30′ – Białasik uderza niestety niedokładnie.

34′ – kolejna wyborna okazja dla biało-zielonych – Kasprzak przegrywa starcie sam na sam z Gembarą!

40′ – cały czas stroną przeważająca świdniczanie, ale mamy duże problemy ze skutecznością, podobnie jak podczas pierwszej potyczki w Ząbkowicach Ślaskich.

40′ – rzut rożny dla gospodarzy – dobrze interweniują obrońcy.

42′ – z dystansu kropnął Myrta – znów górą Gembara.

43′ – precyzyjnym strzałem z okolicy narożnika pola karnego bramkarza Orła chciał zaskoczyć Zygadło – futbolówka przeleciała nad poprzeczką.

koniec pierwszej połowy – remis 0:0.

46′ – rozpoczynamy drugą część spotkania.

49′ – dwa rzuty rożne, a wszystko kończy się niecelnym uderzeniem z dystansu Szuby. Znów było groźnie, ale po raz kolejny piłka do sieci nie wpada.

52′ – kolejne bezmyślne zachowanie gracza ze Świdnicy. W zeszłym tygodniu z dwoma żółtymi kartkami z boiska wyleciał Tomasz Trzyna, a tym razem jego los podziela Kacper Pasek! Gramy w dziesięciu!

57′ – wrzutka w pole karne świdnickiego zespołu – piłka mija światło bramki.

61′ – Trzyna zmienia Kusia.

63′ – Barański – żółta kartka.

65′ – kolejne żółtko dla gracza Orła – Maciaka.

69′ – brutalne zagranie zawodnika Orła – Czykieta ogląda żółtą kartkę.

71′ – piłka trafia w okolice narożnika pola karnego do Myrty – ten strzela na 1:0!!!

75′ – piłka trafia do sieci Orła po raz drugi – chorągiewka w górze – pozycja spalona. Wydaje się, że to jednak olbrzymia pomyłka sędziego asystenta.

78′ – Paszkowski otrzymuje żółtą kartkę. Małe spięcie i drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Łaski. Siły się wyrównują.

79′ – niestety bezpośrednio z rzutu wolnego z około 35 metrów zaskoczony zostaje Kot. Potężny klops świdnickiego golkipera i mamy remis 1:1!!!

81′ – Myrta – żółta kartka.

83′ – Dubas zastępuje Myrtę.

85′ – Michta zastępuje Zygadłę.

87′ – Szuba dośrodkowuje piłkę w pole karne – skutecznie interweniuje Gembara.

90′ – sędzia dolicza 6 minut.

90+3′ – kontra ząbkowiczan – strzał na nasze szczęście bardzo niedokładny.

90+4′ – teraz akcja świdniczan – Paszkowski mógł chyba strzelać, zdecydował się na dogranie i piłka padła łupem przeciwników.

koniec spotkania – 1:1!

Poprzedni artykułHiszpanie kończą misję w Polsce. Do uchodźców trafiło 300 ton darów