Palił się warsztat samochodowy w Bolesławicach. Pożar objął także samochody. Na miejscu pracuje straż pożarna i policja.

Zgłoszenie wpłynęło o godz. 11.45. Jak informuje Paweł Szydłowski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy – pożar wybuchł przy jednej ze ścian warsztatu samochodowego, w którym znajduje się pięć stanowisk. Ogień objął również 3 samochody. Na miejscu pracuje pięć zastępów straży pożarnej. Nie ma osób poszkodowanych.
Zniszczeniu uległy samochody znajdujące się wewnątrz warsztatu, a dwa zaparkowane na zewnątrz są uszkodzone.
/red./

![Kilkuletnie starania dyrekcji „ósemki” zakończone sukcesem. Miasteczko ruchu drogowego na finiszu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/miasteczko-ruchu-drogowego-w-Swidnicy-ul.-Walbrzyska-3-lipca-2026-7-238x178.jpg)
![Majonez Świdnicki podbija kulinarne wydarzenia. Rączka gotował na żywo z produktami M&J [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/page_majonez-swidnicki-MJ-2026-238x178.jpg)






