Strona główna Sport Siatkówka Młode świdniczanki wicemistrzyniami Dolnego Śląska

Młode świdniczanki wicemistrzyniami Dolnego Śląska

0

Pięć zespołów stanęło na starcie turnieju finałowego siatkarskich mistrzostw Dolnego Śląska w kategorii juniorek młodszych rozgrywanego w ostatni weekend w Twardogórze (11-13 lutego). W tej grupie znalazły się też zawodniczki MKS-u IgnerHome Volley Świdnica, które wygrywając trzy z czterech rozegranych spotkań zostały wicemistrzyniami naszego wojewódzkiego czempionatu.

Biało-zielone rozpoczęły znakomicie, bo od trzech triumfów i to bez straty seta przeciwko Akademii Siatkówki AZS AWF Wrocław, Smilebus UKS-owi Wieża Radków i Chełmocowi Wodociągi Wałbrzych. Na koniec jak się okazało odbył się bój o pierwszą lokatę na zakończenie turnieju finałowego mistrzostw Dolnego Śląska w kategorii juniorek młodszych. Siatkarkom MKS-u IgnerHome Volley Świdnica przyszło walczyć z ekipą @Volley’a Wrocław. Tym razem to jednak rywalki po zakończeniu spotkania mogły unieść ręce w górę w geście triumfu. #Volley Wrocław zwyciężył w stosunku 3:0 i to właśnie ta drużyna sięgnęła po tytuł mistrzyń Dolnego Śląska. Nam przypada równie znakomita druga pozycja.

Komplet wyników naszych juniorek młodszych:

Akademia Siatkówki AZS AWF Wrocław – MKS IgnerHome Volley Świdnica 0:3 (23:25, 22:25, 21:25)

Smilebus UKS Wieża Radków – MKS IgnerHome Volley Świdnica 0:3 (13:25, 10:25, 16:25)

MKS IgnerHome Volley Świdnica – Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 3:0 (25:17, 25:22, 25:12)

#Volley Wrocław – MKS IgnerHome Volley Świdnica 3:0 (25:13, 25:15, 25:17)

Poprzedni artykułŚwidnickie zespoły zagrają rocka w Klubie Bolko
Następny artykułJaki obiekt stał w tym miejscu? Zagadka zapadliska w centrum Świdnicy wyjaśniona