Strona główna Kultura Świdnickie zespoły zagrają rocka w Klubie Bolko

Świdnickie zespoły zagrają rocka w Klubie Bolko

0

Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza do Klubu Bolko, gdzie 5 marca odbędzie się koncert zespołów Bwhisky, Hard Rider i Hortus. Każdą z tych grup tworzą w mniejszej lub większej części mieszkańcy powiatu świdnickiego. Oprócz tego łączy ich zamiłowanie do rockowych brzmień z domieszką hard i heavy.

Bwhisky (Świdnica) działają od niedawna i robią autorskie, polskie i anglojęzyczne numery w rockowym klimacie. Skład: Bartosz Bednarz (bas), Piotr Krakowski (gitara), Kacper Kwiatkowski (perkusja), Szymon Wiraszka (wokal)

Hard Rider (Świebodzice/Wałbrzych) to muzyczna fuzja klasycznych brzmień hard rocka i heavy metalu. Występowali m.in. w półfinale Muzycznej Bitwy Radia Wrocław. Skład: Michał Kopecki (wokal), Mateusz Skłodowski (gitara), Paweł Wolski (bas), Filip Szczepański (gitara), Tony Slonkin (perkusja).

Hortus (Świdnica/Boguszów) to mikstura hard rocka i heavy metalu. Brali m.in. udział w projekcie „Setka w teatrze” organizowanym przez ŚOK, z którego pochodzą 3 nagrania live wideo. Skład: Anna Mądrzak (wokal), Szymon Beszterecha (gitara), Dawid Stachacz (perkusja), Wojciech Kokoszka (bas).

Bilety w przedsprzedaży w cenie 15 zł (20 zł w dniu wydarzenia) oraz dodatkowe informacje dostępne są na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury.

/ŚOK, opr. mn/

Poprzedni artykułPonad 1300 mieszkańców powiatu na kwarantannie. Raport resortu zdrowia
Następny artykułMłode świdniczanki wicemistrzyniami Dolnego Śląska