Strona główna 0_Slider Komu przekazać 1% podatku? Wesprzyj Izabelę Skałbę ze Świdnicy

Komu przekazać 1% podatku? Wesprzyj Izabelę Skałbę ze Świdnicy

0

1% – to tak niewiele, a jednak dla niektórych to znaczna pomoc w dążeniu do zdrowia, sprawności, realizacji marzeń. Przed nami okres rozliczeń podatkowych. Przekaż jeden procent swojego podatku tym, którzy potrzebują pomocy. Dzisiaj zachęcamy do wsparcia mieszkanki Świdnicy Izabeli Skałby.

Minął kolejny rok z diagnozą stwardnienie rozsiane.  Był ból  i wielka słabość, było wszechogarniające zmęczenie. Była też radość,  satysfakcja i Wielka Wola życia.  Moja sprawność i siły witalne są mocno ograniczone. Choroba jest zaawansowana, nie mam czasu na narzekanie i bezczynność. Doceniam każdy moment. Możecie mi pomóc, żebym i ja miała  siłę na wspieranie innych osób,  a moje własne życie było łatwiejsze. Z zawodu jestem psychologiem i profesjonalnie zajmuję się pomocą innym.    

Proszę o waszą pomoc. Potrzebuję fizjoterapii. Rehabilitacja znacznie podnosi jakość mojego życia.

Możecie mi pomóc, przekazując swój 1% podatku na subkonto Fundacji Dobro Powraca.

KRS 0000 33 88 78 w tytule wpisując  Izabela Skałba

Czekamy na zgłoszenia

Komu ze Świdnicy i powiatu świdnickiego warto podarować skromną część podatku? Kogo wesprzeć? Czekamy na zgłoszenia. Dane organizacji lub osoby oczekującej na pomoc prosimy przesyłać wraz ze zdjęciem, opisem oraz numerem kontaktowym do opiekuna osoby lub przedstawiciela organizacji na adres [email protected], wpisując w temacie 1% i nazwisko lub nazwę organizacji. Otrzymane zgłoszenia będą sukcesywnie publikowane na łamach Swidnica24.pl. Ogłaszane będą WYŁĄCZNIE osoby i organizacje związane ze Świdnicą i powiatem świdnickim.

/Materiały przekazane przez Izabelę Skałbę, opr. red./

Poprzedni artykułZapraszają na III Świdnicki Bieg Bez Oponki
Następny artykułCzęść Parku Młodzieżowego zagrodzona. Jest wyjaśnienie