Strona główna 0_Slider Giełda minerałów i biżuterii od piątku w Galerii Świdnickiej

Giełda minerałów i biżuterii od piątku w Galerii Świdnickiej

0

Tuż przed Walentynkami Galeria Świdnicka zaprasza na spotkanie ze skarbami ziemi. To będzie już dziewiąta edycja Giełdy minerałów i biżuterii, którą zaplanowano 11 i 12 lutego.  Na stoiskach znajdziemy kolekcjonerskie minerały surowe,  oryginalne naszyjniki, zawieszki, korale, bransoletki i wiele innych wyrobów z kamieni szlachetnym i półszlachetnych.

Jak co roku, dzięki wystawcom z całego kraju, podczas wydarzenia będziemy mogli podziwiać prawdziwe skarby „Matki Ziemi”. Wśród nich minerały dolnośląskie tj. jaspisy, ametysty, kryształy czy też kwarce dymne. Nie zabraknie również minerałów z całego świata, w tym szmaragdowo-zielonych malachitów z Afryki, złotych pirytów z Hiszpanii czy też w brawach czerwieni – rubinów z Tanzanii. To będzie również spotkanie z ORGONITAMI i mocami – jakie w tych kamieniach drzemią.

Wszystkie Panie z pewnością zainteresuje oryginalna biżuteria – minerały łączone z miedzią, konopiami czy też naturalnym lnem.  Takie naszyjniki, bransoletki i inne wyroby mogą stać się też wyjątkowym prezentem na Walentynki.

Zakochanych w minerałach i nie tylko Galeria Świdnicka zaprasza na miłe spotkanie z magicznym światem niezwykłych kamieni w piątek i sobotę, 11-12 lutego.

/oprac. red./
/Materiały – Galeria Świdnicka/

Poprzedni artykułZapachy do domu – jak nadać aromat swoim wnętrzom?
Następny artykułLata walki przynoszą efekt? Arborysta chwali za korektę drzew w Świdnicy [FOTO]