Strona główna Artykuł sponsorowany Zapachy do domu – jak nadać aromat swoim wnętrzom?

Zapachy do domu – jak nadać aromat swoim wnętrzom?

0

Przyjemny aromat unoszący się w mieszkaniu jest tak samo ważny, jak pozostałe elementy wystroju. Co prawda nie widać go gołym okiem, ale może dodać wnętrzu przytulności lub wprowadzić w nim nieco egzotyczny klimat. Olejki zapachowe, świeczki, dyfuzory. Wybór zapachów do domu jest bardzo szeroki. Przyjrzyj się zatem temu, na co można się zdecydować, chcąc wprowadzić zapachowe nuty do swojego salonu. 

Świeczki Yankee Candle – zapachy podane w pięknej formie
Zapachy do domu w formie świeczki, to jeden z najpopularniejszych sposobów na to, aby wprowadzić aromat do swoich wnętrz. Świeczka nie tylko nadaje ciekawe nuty, które są mocno wyczuwalne w całym pomieszczeniu, ale też podczas spalania daje subtelny blask, który jest jej dodatkowym atutem. Świece marki Yankee Candle wyróżniają się bogatą gamą zapachów. Znajdują się wśród nich aromaty owocowe, kwiatowe, świeże oraz korzenne. Sprawia to, że wśród produktów każdy może znaleźć coś dla siebie. Dodatkowym plusem jest to, że świece mają postać przezroczystych słoików, na które naklejone są kolorowe etykiety. Dzięki nim można łatwo zidentyfikować, co znajduje się w środku. Estetyczna forma sprawdzi się w każdym pomieszczeniu niezależnie od panującego w nim wystroju. To także doskonały pomysł na prezent.

Olejki zapachowe – subtelny aromat w całym domu
Alternatywną formą dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na świeczki, są olejki zapachowe. Produkty takie jak loris zapachy mają postać cieczy i zanurzonych w niej patyczków, które transferują aromat. Dzięki temu zapach uwalnia się stopniowo i nasyca całe pomieszczenie. To świetny pomysł dla osób, które nie chcą korzystać z ognia, a nadal zależy im na tym, aby pomieszczenie było wzbogacone przyjemnymi nutami zapachowymi. Olejki, to także ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ długo można wyczuć je w pomieszczeniu.

Preparaty wkładane do kontaktu
Jeszcze inną formą są preparaty wkładane do kontaktu. To z kolei propozycja, dla osób, które nie przepadają we wnętrzach za dodatkowymi elementami dekoracyjnymi, a chcą cieszyć się z zapachu w swoim domu. Aromat uwalnia się stopniowo, a w bardziej zaawansowanych produktach można ustawić jego intensywność zgodnie z naszymi preferencjami. Odświeżacze tego typu są bezpieczne zarówno dla dzieci, jak i zwierząt domowych. To połączenie wygodne i estetycznej formy z mocą zapachowych nut.

Jak widać, jest wiele sposobów na to, aby wprowadzić do swojego mieszkania piękny zapach. Sięgnij po najlepszą dla siebie formę i ciesz się aromatem.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułKolejne zgony i zakażenia koronawirusem. Raport ministerstwa zdrowia
Następny artykułGiełda minerałów i biżuterii od piątku w Galerii Świdnickiej