Strona główna 0_Slider Balonowe show dla dzieci w Świdnicy

Balonowe show dla dzieci w Świdnicy [KONKURS]

0

Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka! A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy? Interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny, czyli FUNNY BALLS SHOW już 5 marca w Świdnicy. Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na ten bajeczny spektakl.

Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje. W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Balonona, księżniczki Balotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkuset różnokolorowych błękitnych baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie. Oryginalne postaci, cyrkowe triki i sztuczki, akrobaci na piłkach, interaktywne zabawy,  w które angażowana jest widownia, a wszystko to zamknięte w 60 minutach doskonałej historii z balonami w roli głównej! – zapowiada organizator.

Funny Balls Show to bajeczne widowisko teatralne, w którym widzowie zobaczą ponad 3 000 balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach! Ma być wesoło i bezpiecznie. Impreza odbędzie się zgodnie z normami sanitarnych i wytycznymi ministrów w związku z pandemią COVID-19.

Zapraszamy na międzynarodowe widowisko dla dużych i małych „Funny Balls Show”, w którym spełniają się najpiękniejsze sny, a marzenia najmłodszych stają się rzeczywistością! Tu dzieją się rzeczy niezwykłe, tu radość nie schodzi z dziecięcych twarzy! Przybywajcie więc do magicznej Balonolandii i bawcie się z nami! – dodaje.

Widowisko „Funny Balls Show” zaplanowano 5 marca o godz. 13.00 w Świdnicy (aula widowiskowa, I LO im. Jana Kasprowicza). Bilety na balonowy spektakl na Pankoncert.pl.

Organizatorem wydarzenia jest agencja koncertowa „Pan Koncert”.

Wygraj zaproszenia na „Funny Balls Show” w Świdnicy!
Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia na balonowe widowisko w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „Balonowe Show” na adres [email protected] do 25 lutego do godz. 10.00. W wiadomości należy napisać – Dlaczego chcielibyście otrzymać zaproszenie na ten spektakl? (wyjaśnij w kilku zdaniach). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/oprac. AN/
/Materiały – organizatora/

 

Poprzedni artykułKolejne ostrzeżenie przed silnym wiatrem. W porywach może osiągać nawet 90 km/h
Następny artykułRywalizacja zakończona, medale rozdane! [109 ZDJĘĆ]