Strona główna 0_Slider Balonowe show dla dzieci już 5 marca w Świdnicy

Balonowe show dla dzieci już 5 marca w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Rodzice doskonale wiedzą, że dmuchany balonik wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka! A jaka będzie reakcja maluchów, gdy w jednej chwili zobaczą setki, a nawet tysiące balonów we wszystkich kolorach tęczy? Interaktywne widowisko balonowe dla całej rodziny, czyli FUNNY BALLS SHOW już 5 marca w Świdnicy. Dla naszych czytelników mieliśmy dwa podwójne zaproszenia na ten bajeczny spektakl.

Balonolandia to zaczarowana kraina, w której wszystko może się zdarzyć! Balonowe kostiumy, balonowa scenografia, balonowe dekoracje. W bajecznym świecie czekają na Was przygody króla Balonona, księżniczki Balotty, latającego smoka i jego niezwykłych przyjaciół. Olbrzymi balonowy zamek, a za nim wodospad wykonany z kilkuset różnokolorowych błękitnych baloników i gigantyczne balony z niespodzianką w środku, które w towarzystwie zabawnych mimów i szalonych klaunów, wirują w rytm muzyki na scenie. Oryginalne postaci, cyrkowe triki i sztuczki, akrobaci na piłkach, interaktywne zabawy,  w które angażowana jest widownia, a wszystko to zamknięte w 60 minutach doskonałej historii z balonami w roli głównej! – zapowiada organizator.

Funny Balls Show to bajeczne widowisko teatralne, w którym widzowie zobaczą ponad 3 000 balonów w wyjątkowych kolorach i niespotykanych dotąd kształtach! Ma być wesoło i bezpiecznie. Impreza odbędzie się zgodnie z normami sanitarnych i wytycznymi ministrów w związku z pandemią COVID-19.

Zapraszamy na międzynarodowe widowisko dla dużych i małych „Funny Balls Show”, w którym spełniają się najpiękniejsze sny, a marzenia najmłodszych stają się rzeczywistością! Tu dzieją się rzeczy niezwykłe, tu radość nie schodzi z dziecięcych twarzy! Przybywajcie więc do magicznej Balonolandii i bawcie się z nami! – dodaje.

Widowisko „Funny Balls Show” zaplanowano 5 marca o godz. 13.00 i 15.00 w Świdnicy (aula widowiskowa, I LO im. Jana Kasprowicza). Bilety na balonowy spektakl na Pankoncert.pl.

Organizatorem wydarzenia jest agencja koncertowa „Pan Koncert”.

Kto wygrał zaproszenie na „Funny Balls Show” w Świdnicy?
Dla naszych Czytelników mieliśmy dwa podwójne zaproszenia na balonowe widowisko w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie należało w zgłoszeniu napisać – Dlaczego chcielibyście otrzymać zaproszenie na ten spektakl? (wyjaśnij w kilku zdaniach). Jury konkursowe nagrodziło dwie odpowiedzi. Po jednym podwójnym zaproszeniu otrzymały – Dorota Mąkol oraz Sylwia Kulanek. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Gratulujemy i jednocześnie dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia!

/Materiały – organizatora/

Poprzedni artykułNa boisku zmierzy się dwóch byłych trzecioligowców
Następny artykułW tragicznym wypadku zginął harcerz i pasjonat turystyki rowerowej Henryk Panek