Zwracamy się z gorącą prośbą do naszych mieszkańców o zbiórkę krwi dla Bronisława Kuleby, byłego bardzo dobrego nauczyciela, szanowanego strzegomianina, m.in. członka „Bractwa św. Józefa”. W sposób szczególny prosimy osoby o grupie krwi B Rh+ – apeluje burmistrz Strzegomia Zbigniew Suchyta.

Zbiórkę krwi organizują wspólnie Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Strzegomiu.
Krwiobus będzie stał 1 marca 2022r. na parkingu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu w godz. 9:00-13:00.
/red./


![Basen letni w Strzegomiu otwarty [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/20260620_Basen_letni_OSiR_Strzegom-11-238x178.jpg)







