Strona główna Sport Piłka ręczna Szare Wilczki powołane do dolnośląskiej kadry

Szare Wilczki powołane do dolnośląskiej kadry

0

Bardzo dobrze spisujący się w tym sezonie młodzi zawodnicy Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej otrzymali kolejne zaproszenia na konsultacje kadr wojewódzkich!

W składzie kadry Dolnośląskiej Akademii Piłki Ręcznej na zgrupowanie w Sobótce (28-30.01) znaleźli się: Jakub Kocjan i Mikołaj Kozar, natomiast Igor Przibycin jest wśród zawodników rezerwowych. Przypomnijmy, że jednym z opiekunów tej kiadry jest szkoleniowiec z naszego klubu – Patryk Dębowczyk. W kręgu zainteresowań dolnośląskiej kadry na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży pozostaje Eryk Polus. Zgrupowanie odbędzie się od 31 stycznia do 1 lutego w Sobótce. Nasz zawodnik jest na liście rezwerwowej.

/ŚKPR/

Poprzedni artykułKradli prąd, mogą trafić do więzienia
Następny artykułWielka mobilizacja dla małej Amelki! Udało się zebrać 9 milionów złotych na terapię!