Strona główna 0_Slider Pobiegną noworocznie. Uwaga na utrudnienia!

Pobiegną noworocznie. Uwaga na utrudnienia! [MAPA]

0

W niedzielę odbędzie się piąta edycja Świdnickiego Biegu Noworocznego ZUPBADURA – imprezy, która wraca po rocznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. W dniu zawodów można spodziewać się utrudnień w ruchu.

Zdjęcie archiwalne

Piąta edycja Świdnickiego Biegu Noworocznego odbędzie się w niedzielę, 9 stycznia 2022 roku. Start i meta zlokalizowane będą przy hali sportowo-widowiskowej im. Haliny Aszkiełowicz-Wojno w Świdnicy. Dla biegaczy przewidziano dwa dystanse (5 i 10 km). Limit uczestników wynosi po 250 osób na każdy bieg. Biegowi głównemu towarzyszyć będą biegi dla dzieci na dystansach od 100 metrów do 2 km (łączny limit 150 osób). Lista zawodników została zamknięta 6 stycznia.

Świdnicka Grupa Biegowa, organizator wydarzenia „5. Jubileuszowy Świdnicki Bieg Noworoczny ZUPBADURA” informuje mieszkańców Świdnicy o czasowych utrudnieniach w ruchu drogowym, które mogą wystąpić w dniu 9 stycznia 2022 r. (niedziela) w godzinach 11.00-13.00 w obrębie ulic zlokalizowanych na obrzeżach Osiedla Zawiszów: ul. Galla Anonima (przy Hali Sportowej SP1), ul. Generała Władysława Andersa, ul. Kazimierza Wielkiego, ul. Tadeusza Ząbka oraz drogi łączącej ul. Tadeusza Ząbka z drogą 3396D (tzw. łącznikiem).

 

Poprzedni artykułJak się nie wygrywa 3:0, to kończy się wynikiem 2:3… [FOTO]
Następny artykułNajnowsze dane resortu zdrowia o zakażeniach w kraju, województwie i powiecie świdnickim