Strona główna 0_Slider Kabaret K2 z nowym programem „Jedziemy po bandzie!” w Świdnicy

Kabaret K2 z nowym programem „Jedziemy po bandzie!” w Świdnicy [KONKURS]

0

Oryginalni, pełni wdzięku i energii kabareciarze z zielonogórskiej formacji K2 już 20 lutego odwiedzą Świdnicę. Na scenie świdnickiego teatru kabaret zaprezentuje najnowsze skecze z programu „Jedziemy po bandzie!”. Ma być miej grzecznie, ale za to wyjątkowo śmiesznie i czasami mądrze. Występ rozpocznie się o godz. 16.00. Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na ten niepowtarzalny występ kabaretowy.

– „Jedziemy po bandzie” to już szósty program Kabaretu K2. Tym razem będzie trochę mniej grzecznie. Porzucamy poprawność polityczną, autocenzurę, konwenanse i… jedziemy po bandzie. Będzie trochę ostrzej (nie wulgarniej), ale jak zawsze śmiesznie i czasami mądrze. Nie zabraknie improwizacji i Waszych ulubionych postaci. Zapraszamy na przejażdżkę, trzymajcie się mocno! – zapowiada organizator.

Kabaret K2 powstał w 2012 roku w Zielonej Górze i od razu został dostrzeżony i nagradzany na Festiwalach Kabaretowych. Obecnie tworzą go – Bartosz Klauzinski, Tomasz Łupak i Dominika Najdek, czyli Domi, Łupi i Barciś. Każdy z niepowtarzalnymi kabaretowymi i nie tylko talentami – o czym publiczność mogła się w ostatnim czasie przekonać m.in. w „Klinice Skeczów Męczących”.

Kabaret K2 z nowym programem „Jedziemy po bandzie!” wystąpi już 20 lutego o godz. 16.00 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury.

Bilety w cenie – 50 zł do nabycia m.in. na stronie:

Wygraj zaproszenie na kabaret K2 w Świdnicy!
Dla naszych Czytelników mamy podwójne zaproszenia na występ kabaretu K2 w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „KABARET” na adres [email protected] do 4 lutego do godz. 10.00. W wiadomości należy napisać – Które skecze Kabaretu K2 są Twoimi ulubionymi? (wyjaśnij w kilku zdaniach). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/oprac. AN/
/Materiały – organizatora/
/zdjęcie główne – facebook K2/

Poprzedni artykułPoznawaj Świdnicę z questami
Następny artykułNajnowsze dane resortu zdrowia o zakażeniach w kraju, województwie i powiecie świdnickim