Strona główna Artykuł sponsorowany Wynajem aut na lotnisku we Wrocławiu – jaka oferta jest najkorzystniejsza?

Wynajem aut na lotnisku we Wrocławiu – jaka oferta jest najkorzystniejsza?

0

Położony na terenie miasta Wrocławia międzynarodowy port lotniczy jest obecnie czwartym tego typu obiektem w Polsce, zarówno pod względem liczby odprawianych pasażerów, jak i pod względem operacji lotniczych. Oddalony jest ok. 10 km od centrum miasta, a jego lokalizacja mieści się na osiedlu Strachowice. Z jakiego środka lokomocji powinniśmy skorzystać, jeżeli chcemy w prosty sposób przedostać się do miasta? Odpowiedzi znajdziecie w tym tekście.

Wrocław – dostępne środki transportu
We Wrocławiu działa dosyć dobrze zorganizowana komunikacja miejska. Pasażerowie na co dzień chętnie korzystają z autobusów i tramwajów, a coraz większą popularnością cieszą się także rowery miejskie. Przyjezdni, chcący przedostać się z lotniska do miasta często decydują się na podróż komunikacją bądź taksówką. Oba te rozwiązania mają jednak swoje wady. W przypadku autobusów ogranicza nas ich rozkład, co może być kłopotliwe, gdy zależy nam na czasie, a jeżeli chodzi o taksówki – trudno mówić o finansowej oszczędności. Jeżeli dodatkowo towarzyszy nam duży bagaż, warto zastanowić się nad jakimś innym rozwiązaniem. Z pomocą może przyjść branża oferująca usługi wypożyczania samochodów. Tak się składa, że jedna z takich firm, Flex Rent a Car, posiada swój oddział również na wrocławskim lotnisku.
https://flexrent.pl/wypozyczalnia-samochodow-wroclaw/

Wynajem samochodu – warunki
Jeżeli zdecydujemy się na wynajem auta z wypożyczalni, dobrze jest poznać warunki, które musimy spełnić, jak i możliwości, które zyskujemy dzięki temu. Z całą pewnością najważniejsze są dokumenty – jako potencjalny klient musimy posiadać dowód osobisty lub paszport, a także prawo jazdy, które jest ważne co najmniej od roku. Warto zapoznać się także z regulaminem wypożyczalni, który znajdziemy na jej stronie internetowej, co pozwoli nam lepiej przygotować się do podpisania umowy.

Flex Rent a Car we Wrocławiu – oferta i możliwości
Wspomniana wyżej firma pochwalić się może naprawdę rozbudowaną ofertą. W swojej flocie dostępnych pojazdów posiadają nowe modele wielu popularnych marek (m.in. Audi, Opel, Toyota czy Volkswagen). Samochody podzielone są według segmentów. Dzięki temu każdy klient znajdzie coś dla siebie i to niezależnie od tego, czy potrzebuje niewielkiego auta do poruszania się po mieście, czy może jest zainteresowany SUV-em albo luksusową limuzyną. W ofercie wypożyczalni trafiają się też atrakcyjne warianty, w których możemy wykupić tzw. przedpłatę paliwową, która zwalnia nas z obowiązku zwrotu zatankowanego do pełna pojazdu. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby samochód zaopatrzony był w dodatkowe akcesoria, takie jak chociażby fotelik dla dziecka.

Jak zarezerwować samochód w wypożyczalni?
W momencie, kiedy zdecydowani jesteśmy na wynajem, nie pozostaje nam już nic innego jak wcześniejsze zarezerwowanie interesującego nas pojazdu. Możemy to zrobić telefonicznie albo również na stronie internetowej Flex Rent a Car. Wybierzemy tam interesujący nas przedział czasowy, w którym będzie nam potrzebny samochód, a jako jego miejsce odbioru możemy wybrać wrocławskie lotnisko.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułPracowity weekend w wykonaniu „Tygrysów”
Następny artykułZbudował silną Świdnicę. 720 lat od śmierci Bolka I Surowego. Specjalne wydanie Świdnickiego Magazynu Historycznego!