Strona główna Sport Inne Pracowity weekend w wykonaniu „Tygrysów”

Pracowity weekend w wykonaniu „Tygrysów”

0

Zawodnicy Sportowego Klubu Taekwon-do Tiger intensywnie przepracowali miniony weekend, startując w Turnieju Taekwon-do ITF Mazovia Open Cup w Jabłonowie koło Warszawy oraz szkoląc się podczas seminarium we Wrocławiu z pochodzącym z Irlandii Grandmasterem Donem Daltonem (IX DAN).

Po międzynarodowych sukcesach świdnickich „Tygrysów” na Ukrainie, kolejnym sportowym wyzwaniem był Turniej Mazovia Open Cup – Taekwondo ITF w Jabłonowie, który odbył się 4 grudnia. Wśród zawodników SKT Tiger ze Świdnicy najlepiej zaprezentowali się Kasandra Głowacka i Mikołaj Głowacki. Kasandra sięgnęło po złoto w walkach light contact i srebro w walkach semi contact, a Mikołaj wywalczył brąz w technikach szybkościowych.

W niedzielę, 5 grudnia we Wrocławiu odbyło się z kolei Seminarium z GM Donem Daltonem (IX DAN) z Irlandii. Zawodnicy z najwyższymi stopniami szkoleniowymi oraz mistrzowskimi rozwijali swoje umiejętności i wiedzę o taekwon-do. Szkolenie składało się z dwóch paneli: układów formalnych oraz walki sportowej.

Cieszy mnie fakt, że wśród sporej liczby uczniów, którzy trenują u nas w klubie wielu z nich chce dodatkowo rozwijać swoje umiejętności. Starty i sukcesy w zawodach oraz uczestnictwo w szkoleniach i seminariach jest dodatkiem do naszych codziennych działań. Dzięki przyjaznej atmosferze na treningach i profesjonalnemu działaniu nasi podopieczni sami stawiają sobie kolejne wyzwania, bo po prostu lubią to robić – komentuje Tomasz Bohuszewicz, trener SKT Tiger.

/MDvR/

Poprzedni artykułZmarł Andrzej Szczepankowski
Następny artykułWynajem aut na lotnisku we Wrocławiu – jaka oferta jest najkorzystniejsza?