Strona główna 0_Slider Silesian Winter Cup oficjalnie zakończony

Silesian Winter Cup oficjalnie zakończony

0

Emocjonującym turniejem rocznika 2011 zamknięta została osiemnasta edycja piłkarskich zmagań w ramach Silesian Winter Cup. Na starcie ostatnich zawodów stanęło w sumie dwanaście zespołów, a po raz drugi podczas tej edycji turnieju z najbardziej cennego pucharu cieszyli się przedstawiciele lubińskiego Zagłębia.

Zwycięzcy – druga drużyna „Miedziowych” byli zdecydowanie najlepsi podczas całego turnieju. W fazie grupowej zapisali na swoim koncie komplet pięciu zwycięstw, w półfinale ograli swoich kolegów z Zagłębia I Lubin, a w wielkim finale pokonali 3:0 drużynę Stroke Wrocław. Na najniższym stopniu podium finalnie uplasował się pierwszy zespół Zagłębia, który w meczu o trzeci plac wygrał 2:1 z Parasolem II Wrocław. Ekipa Gryfa Świdnica znalazła się w środku stawki. Gospodarze turnieju w meczu o piątą lokatę musieli uznać wyższość Iskry Kochlice, kończąc zmagania na szóstej pozycji.