Strona główna 0_Slider Podarki dla Mikołaja

Podarki dla Mikołaja [KONKURS]

0

Coraz bliżej Gwiazdka… i niezwykle pracowity czas dla każdego Mikołaja. Już 6 grudnia ku ogromnej radości wszystkich dzieci rozdawać będą mikołajkowe prezenty. Z pewnością zostaną mile zaskoczeni, gdy również na nich będzie czekała niespodzianka. Z myślą o naszych Mikołajach przygotowaliśmy konkurs z nagrodami. Do wygrania wyjątkowe kalendarze i bilety do kina!

Nasi Mikołajowie bywają bardzo skromni i najczęściej nie przychodzą z podarkami osobiście lub pozostawiają je niezauważeni. Nierzadko też ukrywają swoją tożsamości pod postaciami mikołajowych pomocników. Podobno, jak wskazuje tradycja – lubią, gdy zostawi się dla nich pyszne ciasteczka i mleko. Z pewnością ucieszą się, gdy i na nich będzie czekać choć najdrobniejszy podarunek.

W naszym mikołajkowym konkursie można wygrać pomocne w pracy Mikołajów niepowtarzalne ścienne kalendarze portalu Świdnica24. Zdobi je wyjątkowa fotografia autorstwa Dariusza Nowaczyńskiego, który uwiecznił na niej pełen wspaniałych zabytków świdnicki rynek i m.in. znajdującą się na nim fontannę z Neptunem. Taki kalendarz nie tylko przysłuży się w planowaniu rozdawania prezentów już w nowym roku, ale także może stać się ozdobą mieszkania.

Ale to nie wszystko… Do mikołajowych prezentów dołączamy także bilety do świdnickiego kina. Naszych Mikołajów możemy zaprosić na chwilę odpoczynku od świątecznej pracy właśnie na salę kinową Cinema3D. Tym bardziej, że w grudniu nie zabraknie gorących premier i ciekawych propozycji filmowych w każdym gatunku. Bieżący repertuar i zapowiedzi najnowszych filmów można śledzić na stronie – www.cinema3d.com

By wziąć udział w zabawie i wygrać mikołajkowe upominki, należy odpowiedzieć na pytanie – jaki prezent sprawił Tobie do tej pory największą radość? (opisz w kilku zdaniach). Zgłoszenie konkursowe należy wysłać na adres [email protected] do 5 grudnia. Mail zatytułowany „MIKOŁAJ” powinien zawierać także imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu (osoby pełnoletniej) oraz zgodę na danych na potrzeby konkursu na portalu Świdnica24.pl. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znaleźć można TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/red./

Poprzedni artykułJakie barwniki do tkanin wybrać?
Następny artykułJakie ubrania koniecznie powinny znaleźć się w garderobie każdego mężczyzny?