Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

0

Zastawione samochodami chodniki i trawniki, wjazdy na posesje, a także nietypowe lub niezgodne z przepisami parkowanie, utrudniające życie pozostałym zmotoryzowanym – na takie problemy najczęściej wskazują czytelnicy Swidnica24.pl, nadsyłający zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania”. Kto tym razem przykuł uwagę mieszkańców Świdnicy?

ul. Kotlarska:

ul. Riedla:

ul. Żeromskiego:

ul. Marcinkowskiego:

ul. Okrężna:

ul. Rolnicza (opis nadesłanego zdjęcia: „Niemal cały parking pusty, a mimo to znalazły się dwa lenie, które usiłowały wjechać do sklepu”):

ul. Waryńskiego:

ul. Westerplatte:

ul. Kliczkowska (opis nadesłanego zdjęcia: „Tamował przejście zarówno osobom pieszym chcącym wejść do sklepu, jak i kierującym pojazdami”):

Przypominamy, że art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected], adres e-mail policji: [email protected]

Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy pod adresem [email protected]. Prosimy dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. mn/

Poprzedni artykuł5 gadżetów dla Twojego mobilnego biura
Następny artykułZbiórka krwi w Żarowie już dzisiaj!