Strona główna 0_Slider Mikołajkowe prezenty rozdane!

Mikołajkowe prezenty rozdane! [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Coraz bliżej Gwiazdka… i niezwykle pracowity czas dla każdego Mikołaja. Już 6 grudnia ku ogromnej radości wszystkich dzieci rozdawać będą mikołajkowe prezenty. Z pewnością zostaną mile zaskoczeni, gdy również na nich będzie czekała niespodzianka. Z myślą o naszych Mikołajach przygotowaliśmy konkurs z nagrodami. Do wygrania były wyjątkowe kalendarze i bilety do kina. Kto je otrzymał?

Nasi Mikołajowie bywają bardzo skromni i najczęściej nie przychodzą z podarkami osobiście lub pozostawiają je niezauważeni. Nierzadko też ukrywają swoją tożsamości pod postaciami mikołajowych pomocników. Podobno, jak wskazuje tradycja – lubią, gdy zostawi się dla nich pyszne ciasteczka i mleko. Z pewnością ucieszą się, gdy i na nich będzie czekać choć najdrobniejszy podarunek.

W naszym mikołajkowym konkursie można było wygrać pomocne w pracy Mikołajów niepowtarzalne ścienne kalendarze portalu Świdnica24. Zdobi je wyjątkowa fotografia autorstwa Dariusza Nowaczyńskiego, który uwiecznił na niej pełen wspaniałych zabytków świdnicki rynek i m.in. znajdującą się na nim fontannę z Neptunem. Taki kalendarz nie tylko przysłuży się w planowaniu rozdawania prezentów już w nowym roku, ale także może stać się ozdobą mieszkania.

Ale to nie wszystko… Do mikołajowych prezentów dołączyliśmy także bilety do świdnickiego kina. Naszych Mikołajów możemy zaprosić na chwilę odpoczynku od świątecznej pracy właśnie na salę kinową Cinema3D. Tym bardziej, że w grudniu nie zabraknie gorących premier i ciekawych propozycji filmowych w każdym gatunku. Bieżący repertuar i zapowiedzi najnowszych filmów można śledzić na stronie – www.cinema3d.com

By wziąć udział w zabawie i wygrać mikołajkowe upominki, należało odpowiedzieć na pytanie – jaki prezent sprawił Tobie do tej pory największą radość? (opisz w kilku zdaniach). Jury konkursowe nagrodziło najciekawsze odpowiedzi. Mikołajkowe prezenty otrzymali – Anna Dorawa, Piotr Pławecki, Dagmara Jawień, Agnieszka Gerus, Barbara Reruch, Jacek Burdziński, Paweł Towiański oraz Bartłomiej Jankowicz.

Nagrodzone odpowiedzi:

Anna DorawaNajpiękniejszym prezentem, który sprawił mi niekończącą się radość były rolki. To było jakieś 30 lat temu. Rolki były wtedy marzeniem niejednego dziecka. Marzyłam o nich przyklejając nos do szyby sklepu sportowego i wyobrażałam sobie, że śmigam na nich po dzielnicy wzbudzając zachwyt koleżanek. A że tego roku byłam grzeczna, mikołaj podarował mi je pod choinkę. Oj… jaka ja byłam szczęśliwa. Spałam z nimi obok poduszki i odliczałam czas do wiosny. Takiej radości nigdy się nie zapomina.

Piotr Pławecki – Jaki prezent sprawił mi do tej pory najwięcej radości? Hm może to banalne, ale urodziny mojej córki Nadii. To więc nic materialnego, żadna zabawka mechaniczna dla dużego mężczyzny. Ale największy skarb i radość w życiu. Daje w kość, ale czasami jeden uśmiech i wszystko się zapomina. To jest właśnie największy prezent od życia, który można dostać – Dziecko. I świadomość, że dla niego jest się całym światem. 

Dagmara Jawień – Mój najpiękniejszy prezent Świąteczno- Mikołajkowy, miał miejsce 16 lat temu. Miałam to wielkie szczęście dowiedzieć się,  że noszę pod sercem Życie – wyśniona, wymarzona i wyczekiwana Córcia.

Agnieszka Gerus – Największą radość sprawiają mi zawsze prezenty, w które wręczający włożył swoją pracę i serce. Są to prezenty wykonane własnoręcznie: oryginalne, jedyne, niepowtarzalne. Takiego prezentu sama nigdzie nie mogłabym kupić. Cieszy mnie zawsze taki wyjątkowy drobiazg, który był wykonany specjalnie dla mnie 🙂

Barbara Reruch – Do tej pory największą radość sprawił mi prezent, który podarował mi mój syn Kubuś. Miał on wtedy 6 lat i samodzielnie wykonał słoik pełen miłości. Ozdobił go kolorowymi wstążka i cekinami a w środku były karteczki w miłymi słowami na każdy dzień. Słoik mam do tej pory i jest to mój cenny prezent.

Jacek Burdziński – Prezentem, który sprawił mi największą radość, były odwiedziny bliskiej mi osoby. Mimo wcześniejszego zapewniania przez moją dziewczynę, że nie będzie mogła przyjechać do mnie na święta, to i tak ją zastałem przy wigilijnym stole. Nic więcej tamtego dnia już nie potrzebowałem. 🙂

Paweł Towiański – Lubię czasem dać coś komuś z zaskoczenia, sprawić komuś przyjemność. Oczy obdarowanych promieniują szczęściem i radością a to najlepszy dla mnie prezent. A jeśli chodzi o dostawanie, nie liczy się to co dostałem, lecz to, że jestem dla drugiej osoby ważny. Ważne są chęci a miły gest ma ogromy potencjał.

Bartłomiej Jankowicz – Najbardziej zapadł mi w pamięci prezent, który otrzymałem w dzieciństwie od mojego ukochanego dziadka. Był to czterokołowy pojazd z prawdziwą kierownicą. Pamiętam zazdrość w oczach kolegów, gdy stopniał śnieg, a ja wyruszyłem nim na ulicę. Prezent kosztował niewiele, ale był od serca.

Gratulujemy i jednocześnie dziękujemy za wszystkie przesłane do nas zgłoszenia konkursowe. Zapraszamy też do kolejnych konkursów portalu Świdnica24.

Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znaleźć można TUTAJ.

/red./

Poprzedni artykułJeszcze niedawno groziła zawaleniem. Zabytkowa wiata przeszła renowację i wraca na swoje miejsce [FOTO]
Następny artykułWalczyli w Kaliszu