Strona główna Wydarzenia Strzegom Lodowisko pod chmurką otwarte

Lodowisko pod chmurką otwarte [FOTO/VIDEO]

0

6 grudnia rozpoczął się kolejny sezon na strzegomskim lodowisku „Biały Orlik”. W dniu inauguracji wstęp na ślizgawkę jest bezpłatny.

Lodowisko czynne będzie w dni powszednie w godz. 8.00-20.45 (ostatnie wejście na lodowisko o godz. 20.00), a także w soboty, niedziele i święta w godz. 10.00-20.45 (ostatnie wejście na lodowisko o godz. 20.00). W czasie trwania nauki szkolnej od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 15.00 pierwszeństwo z korzystania z lodowiska maja szkoły z Gminy Strzegom.

Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia nieodpłatną naukę jazdy na łyżwach. Nieodpłatna nauka jazdy na łyżwach dla wszystkich chętnych odbywać się będzie w tym sezonie od poniedziałku do piątku od godz. 16.00 do zamknięcia lodowiska.

Bilety wstępu na każdy z 45 min. seansów: dorośli – 5 zł, ulgowy – 2 zł, dzieci do lat 6 będą mogły korzystać z lodowiska bezpłatnie. Cennik usług dodatkowych: wypożyczenie pary łyżew – 3 zł/godz., ostrzenie pary łyżew – 5 zł. Przy zakupie biletu wstępu na lodowisko można skorzystać również z bezpłatnych kasków. Bilety ulgowe przysługują:

  • dzieciom, młodzieży szkolnej i studentom do 25 roku życia po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej.
  • emerytom, po okazaniu dokumentu uprawniającego do emerytury,
  • rencistom, osobom niepełnosprawnym i ich opiekunom po okazaniu ważnej legitymacji rencisty lub oświadczenia o niepełnosprawności.

Wejście na lodowisko tylko w pełnych godzinach zegarowych. Seans jazdy na lodowisku trwa 45 minut. Po każdym seansie nastąpi 15 minutowa przerwa porządkowa. Codziennie w godzinach 14.00-15.00 ma miejsce przerwa techniczna. Jazda na lodowisku dozwolona jest tylko i wyłącznie w rękawiczkach.

/OSiR Strzegom, opr. mn/

Poprzedni artykułZobacz, co wziąć pod uwagę przy wyborze aparatu słuchowego!
Następny artykułIle kosztuje ubezpieczenie ciągnika siodłowego w Polsce?