Strona główna Bez kategorii Działo się… Huczne Mikołajki w Rekinie

Działo się… Huczne Mikołajki w Rekinie [149 ZDJĘĆ]

0

Fantastyczna zabawa w sposób aktywny na terenie krytej pływalni świebodzickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, uśmiechy na twarzach uczestników i co ważne fantastyczne prezenty od świętego Mikołaja. Za nami uroczyste Mikołajki w Klubie Sportowym Rekin Świebodzice, w których uczestniczyło blisko 200 klubowiczów!

Coroczna mikołajkowa zabawa odbyła się tym razem we wtorek, 7 grudnia. Uczestniczyły w niej najmłodsze dzieci z kilku grup naborowych, a także zawodniczki i zawodnicy z grup doskonalenie, sportowych, wyczynowych i masters. Na młodych i tych nieco starszych pływaków czekały na początek konkurencje sportowe, a następnie był czas na wizytę świętego Mikołaja i prezenty. Na dzielnych śmiałków czekały słodycze ufundowane przez sponsorów, jak również kominy i bluzy treningowe.

 

Serdecznie dziękujemy za pomoc wszystkim rodzicom z Klubu Kibica Rekina Świebodzice bez których organizacja takiego przedsięwzięcia byłaby trudna do zrealizowania. Dziękujemy również naszym wszystkim św. Mikołajom – czyli sponsorom i partnerom: Urząd Miasta Świebodzice, OSiR Świebodzice, Faurecia, DZT-Service, Spółdzielnia Mieszkaniowa Świebodzice, WSSE Invest Park, Green Metals Poland, Green Park, Termet, Tester, ZM Szukonaj, Kormet-Projekt, Metal-Bau, ZWik Świebodzice, Promont, MultiSun, Uponor, Defalin i ZPC Śnieżka – dziękuje wszystkim Barbara Kościelniak, prezes Klubu Sportowego Rekin Świebodzice.

/MDvR/

Poprzedni artykułW kampanii do Parlamentu Europejskiego pochwaliła się planami budowy sądu w Świdnicy. Co z inwestycją?
Następny artykułDachowanie w Przyłęgowie. Młody kierujący bez prawa jazdy i kompletnie pijany