Strona główna 0_Slider „Ze Straussem przez Wiedeń” – koncert operetkowy w Świdnicy

„Ze Straussem przez Wiedeń” – koncert operetkowy w Świdnicy [KONKURS]

0

Cudowna muzyka, przepiękne głosy, wspaniali instrumentaliści i wyjątkowy klimat – to wszystko już wkrótce w Świdnickim Ośrodku Kultury! Koncert „Ze Straussem przez Wiedeń” zaplanowano na 28 listopada. Dwa podwójne zaproszenia można wygrać w naszym konkursie!

„Ze Straussem przez Wiedeń” to koncert z muzyką pełną niezapomnianych wrażeń! To także spotkanie z mistrzami opery i operetki – z Puccinim, Leharem, Kalmanem oraz królem walca – Straussem. W ten wieczór usłyszą Państwo utwory od lat bawiące całe pokolenia. W programie najbardziej znane i lubiane arie i duety, takie jak „Wielka sława to żart”, „Usta milczą, dusza śpiewa”, „W rytm walczyka” w wykonaniu utalentowanych młodych artystów – laureatów prestiżowych konkursów, koncertujących na co dzień zarówno w Polsce, jak i za granicą. W taneczny nastrój wprawią Państwa walce, polki i czardasze zagrane przez kameralny zespół instrumentalny. Nie zabraknie również wirtuozowskich popisów, jak choćby skrzypcowy „Czardasz” Montiego.

Najpiękniejsze melodie do dziś roznoszące się echem po ulicach Wiednia, podane z dużą dozą elegancji i dobrego smaku, ale i z poczuciem humoru – tego koncertu nie można przegapić!

Wydarzenie muzyczne rozpocznie się 28 listopada 2021 o godz. 17.00 w Teatrze Miejskim w Świdnicy

Bilety w cenie 75zł do nabycia w kasie ŚOK’u oraz w serwisach:

(bilety grupowe tel. 609 047 163 lub [email protected] )

Organizatorem koncertu jest Agencja Artystyczna MUZYKA’n’TY
Więcej na facebooku: www.facebook.com/agencja.muzykanty

Wygraj zaproszenie na wyjątkowy koncert w Świdnicy!
Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia koncert „Ze Straussem przez Wiedeń” w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „KONCERT” na adres [email protected] do 19 listopada do godz. 12.00. W wiadomości należy napisać – Dlaczego chciałbyś/chciałabyś wybrać się na ten koncert? (wyjaśnij w nie więcej niż w czterech zdaniach). E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/Materiały organizatora/

Poprzedni artykułZapraszają na warsztaty z tworzenia szopek bożonarodzeniowych
Następny artykułLis wpadł we wnyki zastawione przez kłusownika