Strona główna 0_Slider Walka o wygraną z Piastem!

Walka o wygraną z Piastem! [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica podejmują na własnym boisku Piast Nowa Ruda. Start meczu o 13.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE!

Kilka minut do początku spotkania.

Rozpoczynamy spotkanie

1′- dobra okazja Tragarza – nasz zawodnik przestrzelił z wnętrza pola karnego!

5′ – składna akcja świdniczan – niestety na spalonym Myrta.

6′ – odpowiedź rywali – na szczęście strzał Deiversona zablokowany.

7′ – Myrta z szansą na zamknięcie akcji gospodarzy – piłka mija niestety światło bramki! Mogło być 1:0.

10′ – rzut wolny dla gości na okolicy narożnika pola karnego – niedokładnie zagrywa Poświstajło i kończy się jedynie na groźnej okazji.

11′ – rozpędzony Tragarz w ostatniej chwili uprzedzony przez bramkarza Piasta.

14′ – Tragarz przegrywa starcie z Jaroszewskim – piłkę do sieci dobija Zygadło i mamy 1:0!!!

16′ – krótkie rozegranie rzutu rożnego przez nasz zespół – uderzał Szuba – piłka przeleciała nad poprzeczką!

20′ – ostra wrzutka Paszkowskiego, która sprawia problemy Jaroszewskiemu – finalnie do sieci dobija ją Tragarz i jest już 2:0!!!

22′ – nie zwalniają tempa świdniczanie – Zygadło w niezłej sytuacji zagrywa niedokładnie i kończy się na strachu.

25′ – świetnie dysponowani są jak na razie piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica, którzy przy odrobinie większej precyzji powinni wykończyć jeszcze którąś z kontr i podwyższyć rezultat.

27′ – przeciągnięte dośrodkowanie Szuby z rzutu wolnego – piłka wyszła poza pole gry.

31′ – bomba z dystansu Limy Santosa – gol i zmniejszenie strat przez Piasta. Już tylko 2:1 dla miejscowych!!!

32′ – to mogła być znakomita odpowiedź Tragarza – nasz ofensywny gracz przestrzelił z wnętrza pola karnego.

34′ – Poświstajło – żółta kartka za dyskusje.

36′ – Barros przyjmuje piłkę na wysokości pola karnego, ale strzela niecelnie.

37′ – fantastyczna akcja biało-zielonych – Białasik idealnie dograł na głowę Myrty – nasz napastnik uderzył niestety obok bramki.

39′ – bardzo dobre dogranie z głębi pola do Chabrowskiego – ten wyczekał Kota i uderzył nad nim na 2:2!!!

41′ – Kusio – żółta kartka.

45′ – koniec pierwszej połowy – remisujemy 2:2.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w składach.

48′ – pomoc medyczna dla Białasika – nasz pomocnik wraca do gry.

53′ – gospodarze szukają swoich szans na ponowne objęcie prowadzenia w tym spotkaniu – dobrze w defensywie spisują się jednak rywale.

55′ – Myrta przegrywa sytuację jeden na jednego z bramkarzem!

59′ – goście głęboko cofnięci do obrony – nie mają jak na razie większej chęci na grę w piłkę.

64′ – mocniej przyciskają biało-zieloni – dwukrotnie spore szczęście mieli przeciwnicy.

67′ – faulowany w polu karnym Myrta – mamy jedenastkę! Szuba pewnie pokonuje Jaroszewskiego i mamy 3:2!!!

70′ – odpowiedź gości, którym nagle zaczęło zależeć na graniu w piłkę i opuszczaniu własnej połowy. Uderzał Poświstajło – piłkę pewnie złapał Kot.

71′ – Barros – żółta kartka.

73′ – Poświstajło – w sytuacji sam na sam trafia na 3:3! Zawodnik gości na ewidentnym spalonym – sędzia boczny mocno spóźniony w tej sytuacji!

76′ – zablokowany w polu karnym Tragarz – było blisko czwartego gola dla gospodarzy.

80′ – Polak i Pasek zmieniają Białasika oraz Kusia.

81′ – Tragarz uderza z linii pola karnego – broni Jaroszewski.

82′ – Kasprzak – żółta kartka.

86′ – cały czas atakują gospodarze – brak wykończenia, ale nie rezygnują z walki.

90′ – dobra wrzutka w pole karne do Myrty – nasz napastnik główkuje niestety niedokładnie.

90+’ – kontra rywali – fantastyczna interwencja Kota!

koniec meczu – podział punktów po remisie 3:3!

Poprzedni artykułPociąg do Niepodległości. Jaworzyńskie muzeum zaprasza do wspólnego świętowania