Strona główna 112 W garażu trzymał ponad 800 porcji narkotyków

W garażu trzymał ponad 800 porcji narkotyków

0

10 lat więzienia grozi młodemu mieszkańcowi powiatu świdnickiego, który w garażu przechowywał znaczną ilość narkotyków.

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w wyniku prowadzonych działań operacyjnych ustalili i zatrzymali 25-letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu świdnickiego, podejrzanego o posiadanie znacznych substancji psychotropowych oraz środków odurzających.

W trakcie czynności związanych z przeszukaniem mieszkania oraz pomieszczeń garażowych należącego do mężczyzny funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli pojemnik plastikowy z zawartością białej sypkiej substancji, oraz woreczek z zawartością suszu koloru zielono-brunatnego Badania na testerach narkotykowych potwierdziły, ze zabezpieczone substancje to  min. amfetamina oraz marihuana.  Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 850 porcji handlowych tych narkotyków – informuje Magdalena Ząbek z KPP w Świdnicy.

25-letni mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już w sprawie zarzuty.  O jego dalszym losie zadecyduje sąd, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

/Źródło KPP w Świdnicy/

Poprzedni artykułSłowa mają moc. „Ósemka” zachęca do udziału w Maratonie Pisania Listów Amnesty International
Następny artykułGminny żłobek oficjalnie otwarty. „Powstał z myślą o najmłodszych” [FOTO/VIDEO]