Strona główna Wydarzenia Transgraniczne targi pracy w wersji online. Webinary, rozmowy z pracodawcami i doradcami...

Transgraniczne targi pracy w wersji online. Webinary, rozmowy z pracodawcami i doradcami zawodowymi już od jutra!

0

23 – 24 listopada trwać będą międzynarodowe targi pracy. Na „trójstyku” pracodawcy z Polski, Czech i Niemiec będą prezentować swoje oferty pracy. Transgraniczne targi – wydarzenie z wieloletnią tradycją  – po raz pierwszy odbywa się  w wersji online.

Formuła online, przy swoich oczywistych ograniczeniach, pozwala na skorzystanie z oferty targowej praktycznie z każdego miejsca na świecie. Zasięg targów jest praktycznie nieograniczony! Nie bez znaczenia zaletą tej formuły jest jej ekologiczny aspekt – zarówno uczestnicy, jak i wystawcy i prelegenci uczestniczyć w targach będą ze swojego miejsca pobytu – bez konieczności dojazdu. Materiały, oferty pracy, katalogi – dostępne będą w formie online, a nie papierowej.

 

Wystarczy 23 i 24 listopada włączyć komputer, wejść na www.transgranicznetargipracy.webexpo.pl i sprawdzić oferty pracy wystawiających się platformie targowej firm. Na każdym stoisku dostępny będzie czat na żywo, dzięki któremu będzie można zadać pytania wystawcy, a być może – przejść pierwszy, wstępny etap rekrutacji – zachęcają organizatorzy.

Podczas targów odbędą się interesujące webinary – ich program dostępny jest na platformie. Będzie można również porozmawiać na wideo czacie z doradcami zawodowymi i doradcami EURES.

Wirtualne Transgraniczne Targi Pracy  to świetna okazja dla osób, które szukają możliwości rozwoju i możliwości zatrudnienia na terenie  pogranicza polsko-czesko-niemieckiego.

Zapraszamy na platformę online i życzymy inspirujących wrażeń, znalezienia idealnej pracy dla siebie – bez wychodzenia z domu! – dodają.

Organizatorzy: Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, EURES-TriRegio

/Materiały – organizatorów/

Poprzedni artykułJak naturalnie dbać o siebie jesienią i zimą?
Następny artykułDlaczego warto pić yerba mate?