Strona główna 0_Slider Świdnicki E.Leclerc zaprasza na Festiwal Foodtrucków

Świdnicki E.Leclerc zaprasza na Festiwal Foodtrucków [KONKURS]

0

Sieć E.Leclerc w ramach otwarcia centrum handlowego w Świdnicy przygotowała dla swoich klientów kulinarną podróż po świecie. W popularnych restauracjach na kółkach spróbujemy przysmaków kuchni azjatyckiej, hiszpańskiej, węgierskiej, uzbeckiej, amerykańskiej i wielu innych. Festiwal Foodtrucków już od piątku, 19 listopada przy ul. Strzegomskiej 2 w Świdnicy. Wydarzenie będzie trwało dwa dni.  Dla naszych Czytelników mamy do wygrania pięć voucherów na festiwalowe potrawy.

Potrawa Fit Fat food truck

Festiwal Foodtrucków odbędzie się  19 i 20 listopada (piątek i sobota) 2021 r. Odwiedzający będą mogli skorzystać z szerokiego wachlarza oferty restauracji na kółkach. Przed nami podróż po najdalszych zakątkach kulinarnych świata i możliwość spróbowania wielu smaków bez konieczności wyjazdu z miasta.

Czego będzie można spróbować? Wśród serwowanych dan znajdą się przysmaki z kuchni azjatyckiej (sajgonki, kimchi pork, pierożki gyoza, makaron udon, bułeczki bao), hiszpańskiej (churrosy), polskiej (zapiekanki), węgierskiej (langosz), uzbeckiej (samsy, plow, naleśniki), amerykańskiej (burgery, kurczaki, hot-dogi), tex – mex (burrito, quesadilla) i wielu innych.  Wśród oferty gastronomicznej znajdzie się coś na słono i na słodko, z mięsem oraz w wersji vege.

E.Leclerc zaprasza na Festiwal Foodtrucków

19 listopada (piątek) w godz. 14.00-21.00
20 listopada (sobota) w godz. 11.00-21.00

Parking przy ul. Strzegomskiej 2 w Świdnicy!

Śledź wydarzenie na facebook’u – E.Leclerc  Festiwal Foodtrucków w Świdnicy!

Wygraj voucher na festiwalowe potrawy!
Dla naszych Czytelników mamy pięć voucherów o wartości 50 zł na potrawy z Festiwalu Foodtrucków E.Leclerc w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „Festiwal Foodtrucków” na adres [email protected] do 18 listopada do godz. 14.00. W wiadomości należy napisać  – ulubione danie z kuchni świata, a swój wybór uzasadnij w kilku zdaniach. E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/oprac. red./
/Materiały organizatora/

Poprzedni artykułDogrzewali się płytami wiórowymi i sklejką. Strażnicy na tropie trucicieli
Następny artykułWjechała autem do rowu, po czym poszła do domu. Kierująca była pijana