Strona główna 0_Slider Świąteczno-noworoczny koncert maestro André Rieu na wielkim ekranie

Świąteczno-noworoczny koncert maestro André Rieu na wielkim ekranie [KONKURS CINEMA3D]

0

W grudniowym repertuarze Cinema3D fantastyczny premierowy koncert maestro André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa. Dzięki niemu poczujecie magię Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Zupełnie nowy świąteczno-noworoczny show może stać się wyjątkowym prezentem dla Ciebie i Twoich bliskich! Dwa podwójne zaproszenia na wspaniały muzyczny wieczór w świdnickim kinie można wygrać też w naszym konkursie.

Na tę premierę wszyscy długo czekaliśmy. Maestro nagrał to show podczas serii gwiazdkowych koncertów na żywo w 2019 roku i chciał je pokazać widzom kinowym na Gwiazdkę 2020 roku. Pandemia jednak pokrzyżowała te plany. Na szczęście jednak wróciliśmy do kin i w końcu możemy obejrzeć tę długo wyczekiwaną premierę na wielkim ekranie.

André Rieu i jego urocza Orkiestra Johanna Straussa przygotowali przepełnione świąteczno-noworoczną atmosferą magiczne show. Maestro „wybudował” własny Pałac Zimowy w swoim rodzinnym Maastricht. Wśród 200 lśniących weneckich kandelabrów i żyrandoli z sopli lodu, wśród łyżwiarzy i zasypanego śniegiem zimowego krajobrazu rozbrzmią tradycyjne kolędy, romantyczne walce i inne nieśmiertelne bożonarodzeniowo-noworoczne przeboje.

„Jingle Bells”, „O Holy Night”, „Oh Happy Day” czy „Mary’s Boy Child” to tylko niektóre hity, które usłyszymy w wykonaniu André, jego solistów i Orkiestry Johanna Straussa, ale także chóru gospel.

Sam André tak mówi o premierowym koncercie w kinach – Boże Narodzenie i Nowy Rok to moja ulubiona pora roku. Nie ma nic lepszego niż spędzenie jej z przyjaciółmi, rodziną i fanami w moim rodzinnym mieście. Dlatego zapraszam moją kinową publiczność z całego świata w tę piękną podróż do świątecznej krainy czarów.

Ten wyjątkowy koncert będzie można zobaczyć 8 i 12 grudnia w kinach sieci Cinema3D – także w Świdnicy. Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.cinema3d.pl.

Wygraj zaproszenia na koncert w kinie!
Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia koncert „Gwiazdka z maestro André Rieu” w Cinema3D w Świdnicy. By wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać do nas e-maila zatytułowanego „KONCERT CINEMA3D” na adres [email protected] do 3 grudnia do godz. 10.00. W wiadomości należy napisać – ulubiony świąteczny utwór i uzasadnić swój wybór w kilku zdaniach. E-mail powinien zawierać również imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu osoby pełnoletniej (do wiadomości redakcji) oraz zgodę na opublikowanie danych w przypadku wygranej. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzi jury konkursowe. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ. Nadesłanie zgłoszenia konkursowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Powodzenia!

/Materiały – Cinema3D/Multikino/

Poprzedni artykuł„Prawa kobiet stały się politycznym fetyszem”. Debata w Świdnicy
Następny artykułPonad 2000 nowych zakażeń na Dolnym Śląsku. Raport resortu zdrowia