Strona główna Artykuł sponsorowany Parking przy lotnisku – czy warto płacić za parkowanie?

Parking przy lotnisku – czy warto płacić za parkowanie?

0

Podróż samolotem to łatwy i szybki sposób przemieszczania się. Nie tylko na trasach międzynarodowych, ale także pomiędzy polskimi miastami. Dzięki bogatej sieci połączeń lotniczych, możemy w łatwy i szybki sposób przenieść się na przykład z Krakowa do Gdańska czy z Wybrzeża na Śląsk na lotnisko Katowice-Pyrzowice czy lotnisko Wrocław.

Przeczytaj artykuł, a dowiesz się:

  • Parking lotnisko Katowice – dlaczego warto z niego korzystać
  • Jakie korzyści mają podróżni z tego, że parking jest tuż przy lotnisku?

Podróż samolotem jest jeszcze wygodniejsza, jeśli mamy do dyspozycji transfer na lotnisko w postaci taksówki czy własnego samochodu lub możliwość odstawienia wypożyczonego samochodu we wskazane miejsce właśnie na parkingu w okolicach lotniska.

Samochodowy parking lotnisko Katowice- parking Pyrzowice
Powszechnie dostępny i czynny całą dobę parking w Pyrzowicach czy we Wrocławiu to idealna propozycja da podróżnych, którzy chcą zostawić swoje auto na czas podróży. Parking jest zwykle strzeżony i monitorowany, dzięki temu pojazd jest bezpieczny i zaparkowany prawidłowo, co oznacza, że nie dostaniemy na przykład mandatu za złe parkowanie, bo niechcący w trakcie docierania na lotnisko zaparkowaliśmy przy prywatnej posesji. Warto pamiętać, że w przypadku parkowania na lotniskowym parkingu nie poniesiemy bardzo dużych kosztów. Parking przy lotnisku to tani parking, biorąc pod uwagę fakt, że jest to parking strzeżony, gdzie nikt niepożądany nie ma wstępu na parking. Lotnisko Wrocław dysponuje dużą ilością takich miejsc parkingowych.

Lotnisko transfer parking- dlaczego to takie ważne?
Transfer na lotnisko jest dla podróżujących bardzo ważny. Większość podróżnych najchętniej skorzysta z możliwości pozostawienia samochodu na parkingu. Część podróżnych wybierze podróż buszem lub pociągiem. Jednak to możliwość zaparkowania a samochodu w bezpiecznym miejscu będzie najbardziej atrakcyjną opcją.

Dla osób, które po raz pierwszy będą korzystać z możliwości pozostawienia samochodu na parkingu koło lotniska, zaskoczeniem może być to, że bezpośrednio pod terminal dostaną się za darmo, ponieważ funkcjonuje bezpłatny transport pomiędzy parkingiem a terminalem lotniczym. Taki transport organizuje nie tylko lotnisko Katowice Pyrzowice, ale także inne lotniska w kraju czy za granicą.

Podobnie jak na innych lotniskach na lotnisku Katowice Pyrzowice funkcjonuje pełna infrastruktura, która zapewnia podróżnym całkowity komfort podróżowania. W obrębie lotniska znajdują się sklepy i restauracje, co ułatwia na przykład czas oczekiwania na wykupiony lot.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułGrodzka jak malowana [FOTO]
Następny artykułJubileuszowe śpiewanie Uniwersytetów III Wieku [FOTO]