Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

0

Zastawione samochodami chodniki i trawniki, wjazdy na posesje, a także nietypowe lub niezgodne z przepisami parkowanie, utrudniające życie pozostałym zmotoryzowanym – na takie problemy najczęściej wskazują czytelnicy Swidnica24.pl, nadsyłający zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania”. Kto tym razem przykuł uwagę mieszkańców Świdnicy i Żarowa?

Świdnica, Rynek 10 a podwórze

Żarów, ul. Władysława Łokietka. Czytelnik opisuje: Auto zaparkowane na dwóch świeżo oddanych do użytku miejscach parkingowych.

Świdnica, ul. Władysława Łokietka

Świdnica, al. Niepodległości

Świdnica, pl. Wolności/ul. Pułaskiego

Świdnica, ul. M.Konoponickiej/Komunardów

Świdnica, ul. Bolesława Chrobrego

Świdnica, ul. Bolesława Krzywoustego

Przypominamy, że art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected], adres e-mail policji: [email protected]

Na zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania” czekamy pod adresem [email protected] Prosimy dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. asz/

Tuż obok znajduje się przedszkole i żłobek wiec w godzinach porannych każde miejsce się liczy.

Poprzedni artykułWszystkie noworodki w świdnickim szpitalu przechodzą badania w kierunku SMA
Następny artykułGrad medali na Opolszczyźnie [FOTO]