Strona główna Wydarzenia Gmina Świdnica Samoobrona i warsztaty kulinarne. Pszenno zaprasza

Samoobrona i warsztaty kulinarne. Pszenno zaprasza

1

Świetlica w Pszennie przy ul. Nadbrzeżnej 2 to miejsce realizacji różnorodnych form aktywności. 25 października zapraszamy dzieci na zajęcia kulinarne. 4 listopada startują szkolenia z samoobrony, a dzień później poznamy wyśmienity specjał kuchni japońskiej – sushi – zachęca Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji.

Bezpłatne szkolenia z zakresu samoobrony zarówno dla dzieci, jak i dorosłych prowadzone będą 4,16,23 i 30 listopada w godzinach 16.30 i 17.45. Ze względu na organiczną liczbę miejsc GOKSiR zachęca do wcześniejszych zapisów pod nr tel. 609 129 316.

25 października odbędą się warsztaty kulinarne, podczas których uczestnicy skomponują  pizzę. Zgłoszenia uczestnictwa dzieci przyjmowane są pod nr tel. 609 129 316.

Sushi to jedna z najbardziej popularnych japońskich potraw. Jak przyrządzić to danie, będzie się można dowiedzieć podczas warsztatów 5 listopada o godz. 17.30. Zapisy i szczegółowe informacje pod numerem tel. 609 129 316. Warsztaty z podstaw przygotowania sushi są odpłatne.

/opr. red./

Poprzedni artykułKapelan świdnickiej „Solidarności” odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski
Następny artykułOszust wykorzystał numer znanego banku i próbował zastraszyć mieszkankę Świdnicy