Strona główna 0_Slider Mecz na absolutnym szczycie tabeli!

Mecz na absolutnym szczycie tabeli! [RELACJA LIVE]

0

Już za moment lider tabeli piłkarskiej IV ligi – Lechia Dzierżoniów podejmie na własnym terenie wicelidera – zespół IgnerHome Polonii-Stali Świdnica. Start spotkania o godz. 15.00 – zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Do rozpoczęcia spotkania dosłownie ostatnie sekundy.

Zawody poprowadzi sędzia Kucharczyk z Trzebnicy.

Świdniczanie dziś osłabieni, podczas czwartkowego treningu urazu nabawił się nasz podstawowy obrońca Damian Kasprzak.

1′ – rozpoczynamy pojedynek lidera z wiceliderem tabeli – absolutny hit 8. kolejki i całej rundy jesiennej.

3′ – spokojne tempo meczu – oba zespoły z wzajemnym szacunkiem do siebie i bez zbędnego ryzyka.

4′ – „setka” gości – Myrta nie trafia z najbliższej odległości.

5′ – w odpowiedzi Lechia – uderzenie bardzo niedokładne.

6′ – niebezpiecznie uderzał Elton – piłka mija światło bramki.

7′ – niezła okazja dla świdniczan – Szuba z rzutu wolnego strzela niedokładnie.

8′ – robi się mecz przez duże M – przechwyt przyjezdnych – Myrta mocnym uderzeniem zza linii pola karnego próbował zaskoczyć Szadego – nieznacznie się niestety pomylił.

10′ – dwa rzuty rożne dla lechistów – bez zagrożenia dla bramki Kota.

12′ – wrzucamy piłkę w szesnastkę Lechii – piłka wychodzi poza pole gry i od bramki rozpoczyna golkiper.

14′- szansa przed Lechią – Orłowski źle przyjmuje piłkę i skończyło się tylko na zagrożeniu.

18′ – dośrodkowujemy w pole karne, główkuje Barros, lecz piłka wychodzi poza pole gry.

19′ – błyskawicznie pressują świdniczanie, Lechia jest tym nieco zaskoczona. Przejmujemy piłkę, Sowa uderza z dystansu – niecelnie, ale było groźnie.

20′ – z dystansu próbują rywale – piłka wyraźnie mija światło bramki.

21′ – bardzo niebezpiecznie uderzał Jaros – świetna interwencja Kota.

24′ – dośrodkowanie w pole karne świdnickiego zespołu – znów nurkują gospodarze, trochę za dużo już tego wymuszania i działania na wyobraźnię arbitrów.

27′ – sytuacja jeden na jednego Eltona – strzał z dość ostrego kąta dobrze broni Kot. Nasz golkiper ucierpiał jednak w starciu z zawodnikiem Lechii.

30′ – kontra świdnickiego zespołu – Białasik bardzo źle zagrywa do Kotfasa – wielka szkoda!

32′ – kolejna kontra zespołu gości – kończy akcję Tragarz, ale broni Szady.

35′ – znów nieco spokojniejsze tempo – przy piłce utrzymują się piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica.

37′ – głową uderzał Orłowski – piłkę łapie Kot.

39′ – teraz z kontrą ruszyli miejscowi – Paszkowski wybija piłkę na rzut rożny.

41′ – strata Salamona – na szczęście skończyło się tylko na zagrożeniu.

44′ – wydawało się czysto wyłuskali piłkę świdniczanie an 25. metrze – lechiści znów kładą się na ziemi i wydaje się nabrali sędziego głównego.

45′ – sędzia dolicza minutę.

45+1′ – Myrta uderza na bramkę Szadego – górą bramkarz Lechii.

45+2′ – Białasik – żółta kartka – trochę przedłuża to granie arbiter główny.

45+3′ – uderzenie z rzutu wolnego – pewnie piłkę łapie Kot.

koniec pierwszej połowy – bezbramkowy remis w Dzierżoniowie. Działo się bardzo wiele, mecz może się podobać, ale wciąż czekamy na otwarcie rezultatu tego pojedynku na szczycie.

Nasi piłkarze już meldują się na murawie – Lechia też powoli wraca na drugą połowę.

46′ – rozpoczynamy drugą odsłonę – bez zmian w składach.

47′ – Kotfas próbuje strzału z okolicy linii pola karnego – zbyt delikatna była to próba i na dodatek niecelna.

48′ – Elton – żółta kartka.

50′ – Tragarz włączył turbo i wyprzedził obrońcę Lechii – niestety bez dalszego zagrożenia dla bramki dzierżoniowian.

51′ – Juraszek – żółta kartka.

51′ – Szuba z rzutu wolnego w mur.

52′ – główkuje Szuba z kilku metrów – znakomita interwencja Szadego – blisko gola dla naszej drużyny. Lechia na razie nie wyszła myślami jakby z szatni.

56′ – faulowany po raz kolejny Tragarz – znów gestykulują gospodarze, nie wiedzieć czemu próbując reklamować decyzję arbitra.

60′ – godzina gry za nami – sprawa wyniku jak najbardziej otwarta.

63′ – Filipczak zastępuje Salamona.

66′ – główkują rywale – piłka ponad bramką.

67′ – Zygadło zmienia Białasika.

68′ – Trzyna wchodzi na boisko za Kotfasa.

70′ – znakomita akcja gości – strzelał Tragarz – piłka jeszcze chyba nieco zblokowana przez defensora padła łupem Szadego.

72′ – rzut wolny dla Lechii – dobrze piąstkuje Kot i oddala zagrożenie.

74′ – kontra świdnickiego zespołu – znów brakło nieco precyzji i szczęścia.

75′ – fenomenalna interwencja Kota po uderzeniu głową zawodnika gospodarzy.

76′ – Tragarz o włos przegrał rywalizację z bramkarzem miejscowych – brakło centymetrów, by skutecznie dziubnąć futbolówkę obok Szadego.

78′ – strzał rywali z rzutu wolnego – piłka mija światło bramki.

79′ – znów groźnie pod naszą bramką – niebezpieczeństwo zażegnuje Kot.

80′ – w polu karnym przedziera się Tragarz – znów brakło dosłownie centymetrów, by któryś z biało-zielonych zamknął tą mocną wrzutkę.

81′ – strzela Zygadło – broni Szady.

82′ – Orłowski – żółta kartka za przerwanie kontry Barrosa.

83′ – kolejna znakomita okazja biało-zielonych – Szuba uderzał z linii pola karnego – broni bramkarz Lechii.

83′ – Polak zmienia Szubę.

85′ – wrzutka w nasze pole karne – faulowany był chyba Kot, ale innego zdania sędzia. Tak czy inaczej dobrze interweniowali świdniccy defensorzy.

86′ – Polak – żółta kartka.

88′ – od dłuższej chwili cały czas przy piłce utrzymują się biało-zieloni.

90′ – Sowa uderza z rzutu wolnego – piłka ponad bramką.

90′ – wkraczamy w doliczony czas gry – zespołem, który ma trudy z wytrzymaniem tego spotkania pod względem kondycyjnym jest raczej Lechia Dzierżoniów. To biało-zieloni grają piłką w ostatnich minutach i przebywają na połowie przeciwnika.

90+2′ – kontra dzierżoniowian – bez zagrożenia.

90+5 – Elton uderza zza pola karnego – rykoszet i gol dla Lechii!!! W tym momencie mamy koniec meczu – przegrywamy 0:1!!!

Poprzedni artykułO turystyce przy lokalnych specjałach. Jarmark Wyrobów Tradycyjnych zawita na świdnicki Rynek